Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elkezdtem dolgozni alkalmi...

Ha elkezdtem dolgozni alkalmi munkám és első napon a jelenléti ívet hiányosan töltöttem ki abból lehet baj?

Figyelt kérdés
És ha hétfőn is megyek akkor ott lesz az még hogy ki lehesssen pótolni? Mert minden napra van egy lap nem ilyen füzet. Mit tegyek sajnos elég hülye voltam két aláírás elmaradt nem tudom sajnos hogy. Lehet az miatt azt a napot nem fizetik ki?

2023. szept. 2. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:
De a papíron vagy 31 napnak van hely akkor ez a lap lesz a jelenlétim egész hónapban, nem adnak mindennap új lapot. 15 napot tudok lenni ezen a munkán csak havonta
2023. szept. 2. 07:41
 2/7 A kérdező kommentje:
Vajon?
2023. szept. 2. 07:41
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, fontos az alairas. Van ahol nem fizetnek a hianya miatt.
2023. szept. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
48%
Lehet baj, igen.
2023. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Nagy baj nem lesz, max azokat a napokat nem fizetik.

Van ahol csak az adott napra teszik ki a papírt, van ahol egy hétre de mindenhol igyekeznek beszedni, hogy utólagosan senki se tudja betrükközni magát.


Szólj a főnöködnek vagy munkaügyisnek és ha többiek is azt mondják ott voltál akkor beírnak a hiányzó napokra.

2023. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet trükközni mert amelyik napokra nem vagyok beosztva arra nem fizet a nő. Szóval hiába irkalnam be magam olyan napokra amikor nem is dolgozom. Rájönne mert ő adja a beosztást sms ben.
2023. szept. 2. 11:01
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
#5 arra utalt, h az alàiratlan napokra irasd be magad... Nem a randomokra.
2023. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!