Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Közszolgállás portálon hol...

A Közszolgállás portálon hol érhető el az adatkezelési nyilatkozat, amit a legtöbb minisztériumi hirdetésben a benyújtandó dokumentumokkal együtt kell beküldeni?

Figyelt kérdés
A közigazgatásban rengeteg helyre keresnek embert, de ezzel a sok fszem-fszom nyomtasd ki, írd alá, szkenneld vissza nyilatkozattal aránytalanul megnehezítik a jelentkezéseket. A motivációs levél még oké, bár azt is nagy baromságnak tartom, de ez az adatkezelési meg hozzájárulási nyilatkozat tényleg nettó fszság, ráadásul sehol nem érhető el. Van valami egységes nyomtatvány hozzá pl. a minisztériumoknál, vagy honnan a bánatból lehet letölteni? Aki már kitöltötte, annak nagyon megköszönöm, ha segít.

júl. 31. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát, én debreceniként nem látom azt a rengeteg köziges álláshirdetést..
júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem épp erre irányult a kérdés, de sebaj. Azt aláírom, hogy arrafelé nincs sok, én is arról a részről származom. Pesti hirdetésekről van szó, itt azért akadnak. Ha nem ragaszkodnának ehhez a sok bürokratikus fszsághoz, könnyebb lenne az élet.
júl. 31. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Közszolgálatban dolgozóként mondom, ha a pályazat benyújtásához kapcsolódó adminisztráció, bürokratizmus ennyire kiidegel, akkor nem biztos, hogy ez a te pályád.


A közigazgatás jellegéből és funkciójából adódóan merev, agyonszabályozott és bonyolult. A társszerveknél kb. ugyan ezt látom, ilyen téren mindegy, hogy melyik hivatalról beszélünk. Millió jogszabály, szabályzó, belső rendelkezés van, amit ismerni és használni kell. Értem, amit írsz, de egy pályázat benyújtása kutyafüle a napi munkához képest. Szóval gondold át ilyen szemszögből is.

júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a pályázat benyújtásával van bajom, hanem hogy feltüntetnek adatkezelési nyilatkozatot, ami kvára nem lelhető fel se a hirdetésben, se a hirdetés eredeti közzétételi helyén. Akkurátus vagyok, szeretek mindent tökéletesen csatolni, de így elég nehéz...
júl. 31. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapból a köziállás portált - ha erről (is) van szó -: elb*ták. De nagyon.

Ötlet: készíts Word-ben egy hozzájáruló nyilatkozatot csak úgy spontán, hogy az adatkezeléshez hozzájárulsz, készíts hozzá egy aláírást, amit képként behelyezel, a dátumot meg tedd folyamatosan változóra, és így töltsd a közigportál-ra minden megpályázott hirdetésre.

Ha más helyen lelsz a hirdetésre rá, akkor is tudod alkalmazni az így elkészített anyagot.

júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Jaja, nekem is pont ez jutott eszembe, mert szinte mindenütt kérik, de nincs hozzá semmi nyomtatvány. Köszi szépen a válaszod, ment a pipa. ;)
júl. 31. 19:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!