Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bekerültem egy munkahelyre...

Bekerültem egy munkahelyre ahol sok a cigány.A munkatársnőm helyett is én takarítok,folyamatosan panaszkodik hogy neki milyen nagy területe van.Állandóan parancsolgat.Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mindemellett egy fogatlan cigány faszinak bejövök és állandóan rám van kattanva.A többiek meg nevetnek rajta.Az elődöm nem tudom hogy bírta őket.

szept. 4. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha lehet keress új helyet. Teljesen le fognak agyilag meríteni. Csak addig maradj míg muszáj.
szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
A szokásos cigányozós, hergelős kérdés. Azt mondjuk díjazom, hogy kiírtad a szót.
szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nyílvàn keress új munkahelyet. Cigàny munka ez.
szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
A cigányok értenek a szóból. Direktben meg kell mondani hova mehet. Meg fogja érteni (növessz fogat oszt húzz innen vagy ilyesmi tuti működik). A munkatársnőt is kioszthatod, többet nem fog kötözködni.
szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

4

Ja vagy a munkatársnő jól megtépi.

szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Akkor meg ne hagyja magát. Ne legyen udvariatlan, de ne hagyja magát. A pofátlan rasszista szemeteket tépik meg, a gyengéket meg savazzák. Aki tiszteli őket, de kiosztja, azokkal nem kekeckednek.
szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

6

Akik náluk gyengébb (úgy néz ki a kérdező is ilyen) azt bizony simán megtépik bármikor. A dominánsabb csajokat nem, de ha a kérdező az lenne akkor nem itt kérdezné hogy mit tegyen a kolléganővel.

szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem ismerjük a helyzetet. Ha nem áll ki magáért, akkor vegzálni fogják. Ezt nem tudjuk helyette megcsinálni.
szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

8

Ha kitudna állnimagáért már megtette volna. Nem minden csaj tud egy roma csajt a fellépésével meg a beszólásával bekussoltatni.

szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Akkor ezt is megoldottuk.
szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!