Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bekerültem egy munkahelyre...

Bekerültem egy munkahelyre ahol sok a cigány.A munkatársnőm helyett is én takarítok,folyamatosan panaszkodik hogy neki milyen nagy területe van.Állandóan parancsolgat.Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mindemellett egy fogatlan cigány faszinak bejövök és állandóan rám van kattanva.A többiek meg nevetnek rajta.Az elődöm nem tudom hogy bírta őket.

szept. 4. 13:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg, szerintem ha nem tudja megvédeni magát jobb ha nem is próbálkozik, mert a roma csajok iszonyú kegyetlenek tudnak lenni. Ha meg összefognak akkor egy domináns magyar csajt is simán kicsinálnak nem hogy egy olyat aki képtelen megvédeni magát.
szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
Aszód? A SISECAM gyár?
szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt az irodista előtt szólt meg a csaj hogy majzos a mikró és ezért a főnök szólni fog,mondtam neki hogy hallgasson.Ott az irodai dolgozó előtt.Elég primitív volt a szitu.Kb.mi köze hozzá hogy én mit csinálok.Csak nem fogom 10X letakarítani a mikrót amikor ő meg szart se csinál.És az ő területét egyéb főnökök rámsózták.Amint találok másik munkahelyet itt hagyom.Ma munka közben a fogatlan csávó a fülembe üvöltött.Ennél primitívebb szint nincs?Én meg hátba vágtam.Bocsi.de ez nekem sok

.Nem érzem hogy itt lenne a helyem.Nagyon nehéz jó munkát találni.A csaj cukkolja a többieket.

szept. 4. 14:48
 14/18 A kérdező kommentje:
Irodákat takarítok egy hulladék begyűjtő ,feldolgozó helyen
szept. 4. 14:51
 15/18 A kérdező kommentje:
A kolléganőm meg az öltözőket és egyéb területeeket takarít.Napi bejelentéssel vagyunk.Ha találok jobbat,itthagyom.
szept. 4. 14:54
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg, milyen alkat vagy? Meg tudod magad védeni általában csajokkal szemben?
szept. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem.Most már a cigány csaj párja is mondja hogy mit hogy segítsek a csajnak.Elegem van.Amint találok másik helyet otthagyom őket a f@szra.
szept. 5. 10:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyedül csinálod a területet nem? Akkor nézd levegőnek őket ne állj velük szóba. Felesleges a vita velük úgysem értik, csak a kifogásokat keresik.
szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!