Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha próbaidőn belül kilépnél...

Ha próbaidőn belül kilépnél és leakarnák dolgoztatni a felmondásiidőt mit tennél?

Figyelt kérdés
Egy héttel a próbaidőn belül beadtam a felmondást, mert zaklattak. Azt mondták lekell dolgoznom az 1 hónap felmondásiidőt.
júl. 8. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt nincs ilyen. Indoklás nélkül azonnali hatállyal felmondhatsz. Amúgy a szerződésben mi volt?
júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 hónap próbaidő. 1 héttel előtte felmondtam. Azt mondták még azt a napot is végig kell dolgoznom amikor beadtam a felmondást.
júl. 8. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem dolgoznám le, maximum akkor nemnfizetnek ki, mást nem tehetnek úgysem.
júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elküldtem őket az anyjukba. Erre már azt mondták, hogy szerencsére próbaidőn belül vagyok így nem kell ledolgoznom a felmondást, mert nem is akarják, hogy ilyen állat ott dolgozzon. De addig amíg nem küldtem el őket, jogtalanul leakarták dolgoztatni.
júl. 8. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ennyi az egész! :D
júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Problem solved! :D
júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezttettem volna őket a munkaszerzodes ide vonatkozó részére
júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát úgy látszik jól egymásra találtatok, nem is értem miért nem maradtál, ha ez a szint
júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha próbaidőn belül kilépnél és leakarnák dolgoztatni a felmondásiidőt mit tennél?"


Jelezném, hogy jogszabállyal ellentétes az, amit kérnek, ezért nem vagyok rá köteles.

Kb. ennyi...

júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!