Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magas végzettségem van, de...

Magas végzettségem van, de nem kapok munkát, mert cigány vagyok. Miért ilyen rasszisták itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

máj. 27. 18:21
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%
Gyakorlatod van? Mert ha nincs, akkor inkább ez a baj, nem a származásod. A másik, hogy a végzettség semmit sem jelent tudás nélkül. Sajnos a tanfolyamok sem egyformák. Pl a Pentások közül senkit sem alkalmaznék.
máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy ez annyira szánalmas, hogy mindent erre próbálnak ráfogni hogy "jáááj rohadt rasszistákok így meg úgy".


Amúgy a végzettséged max a 4 elemit végzett analfabéta tesókáidhoz képest "magas".

máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos egyet kell értenem a 22-es hozzászólóval. Egy mérlegképes könyvelői tanfolyam önmagában semmit sem ér. Ez a baj ezekkel a gyorstalpaló iskolákkal. Levizsgázol ötösre, és az a meggyőződésed, hogy magas szintű tudásod van, holott semmihez sem értesz.
máj. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
18%
Szüleidet okold, hogy minek hoztak egy ilyen világra... pedig az ő korukhoz képest sokat javult a helyzet.
máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Ja meg több hetesen megesziktek a kaját, mi legalább mindennap főzünk, jókat eszünk
máj. 28. 07:29
 26/50 anonim ***** válasza:
89%
Bocsika, módosítom a véleményem. Igen, azért nem vették fel, mert roma vagy. Ilyen stílussal én sem akarnék veled együtt dolgozni.
máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Jó, ne haragudjatok, tudom sok cigány gusztustalan, de ő miattuk nekem miért kell szívnom?!! Ez miatt kialakul egy ördögi kör!
máj. 28. 09:19
 28/50 A kérdező kommentje:
Nem találom a helyem a világban...
máj. 28. 09:19
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak azért, mert roma vagy. Mondom, ha nincsenek kapcsolataid, protekciód, szóba se állnak veled. Tapasztalat!
máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Akkor a diploma is felesleges?
máj. 28. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!