Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért olyan érthetetlen...

Miért olyan érthetetlen néhány embernek a home office?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan, mint az egyetem. Van egy feladatmennyiség, amit meg kell csinálni. Az idő kérdéses, hiszen a 3 éves egyetemet is van, aki 8-9 év alatt végzi el. :) A munka pedig minden esetben számítógép használatával zajlik, helyszíntől függetlenül. A csőtörésnél amúgy az a lényeg, hogy milyen öltözetű és milyen küllemű szerelő jön ki vagy az, hogy nagyon gyorsan jöjjön és nagyon gyorsan legyen meg a javítás?
2023. márc. 24. 10:15
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#13 : Mondjuk a munka alapja a csendben vagyok egyedül lenne! :)
2023. márc. 24. 15:08
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

#23: És az miért gond ha én nem szeretek napokig csendben ülni egy szobában?

Attól mert a kollegákkal beszélgetünk, ugyanúgy tudok dolgozni.

Én tényleg nem értem már az ilyen megszólalásokat itt.

Ezen az oldalon az a menő ha valaki magányos,utálja az embereket, ki se mozdul, bezárva él non stop, nem beszél senkivel, kesereg mert sose volt kapcsolata, rossz a munkahelye.

Ha valaki le meri írni, hogy ő szeret mondjuk társaságban lenni, vagy esetleg szeret emberek közt dolgozni stb akkor egyből le van szólva. Ha meg le mered írni,hogy kicsit vidámabb az életed és nem az itteni siránkozó vagy, akkor egyből megy a piros a válaszodra.

2023. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!