Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért olyan érthetetlen...

Miért olyan érthetetlen néhány embernek a home office?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan, mint az egyetem. Van egy feladatmennyiség, amit meg kell csinálni. Az idő kérdéses, hiszen a 3 éves egyetemet is van, aki 8-9 év alatt végzi el. :) A munka pedig minden esetben számítógép használatával zajlik, helyszíntől függetlenül. A csőtörésnél amúgy az a lényeg, hogy milyen öltözetű és milyen küllemű szerelő jön ki vagy az, hogy nagyon gyorsan jöjjön és nagyon gyorsan legyen meg a javítás?
2023. márc. 24. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

A közszférában sok helyen a legnagyobb covid alatt se volt HO, egy nap se.

Ld minisztériumok és tsai.

Volt amikor 15 órta után kijárási korlátozás volt, a boltok zárva, de menni kellett, egy nap egy perc HO -t nem engedtek.

2023. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Hogy érted hogy érthetetlen sok ember számára?
2023. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Valszeg úgy érti, hogy miért nem tetszik sokaknak. Nos, nekem egyszerűen azért, mert nem akarom az életem nagyobb részét a 4 fal között tölteni a lakásban.
2023. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Én mióta érettségiztem nem volt bejárós munkám. Sőt az esetek többségében nem volt lehetőségem bejárni (nem volt iroda)


Sok ember irigy, vagy semmibenézi ezt. Ugyanúgy mint ahogy sokak szerint csak a fizikai munka munka. Halad a világ, új munkák és munkakörnyezetek lesznek. Az emberek meg nem mind haladnak. És az újat kételkedve és / vagy irigykedve nézik. Azt látják, hogy Laci egész nap otthon ül és rengeteg pénzt keres, miközben ő meggebed és épphogy éhen nem hal.

2023. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Metionin ***** válasza:
69%
Mert nem tapasztalták meg. Annak, akinek csak a fizikai munka a munka, pláne hiába magyarázod. Én rendszeresen megkaptam régebben, hogy xyz dolgot miért nem intézek el napközben, hiszen otthon vagyok, ráérek. Csak azt felejtik el, hogy ugyanúgy van munkaidőm és készenléti időm is, ergo van x óra, amikor nem hagyhatom ott a gépet, mert ha bejön egy probléma, azt sürgősen kell megoldani. A maradékban is max a lakásban csinálok gyorsan valamit, ha van szabad 10 percem de az elsődleges a munka abban a 8 órában, hiszen azért fizetnek.
2023. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk heti egy home office van, de én nem szeretem. Sokkal inkább szeretek bemenni, megcsinálni a munkát és itthon már nem gondolni rá. Ehhez hozzájárul persze az is, hogy jó a kollektíva.
2023. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es, 5 perc alatt bent vagyok. És 5 perc alatt otthon. A beirasom természetesen magamra vonatkozik...!!?? 🧐
2023. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Tízes, neked aztán nem lehet könnyű egy helyen se.
2023. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van aki szeret otthon saját nyugalmában dolgozni, meg van aki szeret kollegákkal bent lenni. Pl van jó pár ismerősöm, aki programozik home officeban teljes fizetéssel, de a gép előtt ülnek akár napi 8-10 órát, és nyomják mint egy irodában. Vagy éppen, ha valaki telefonhívásokat csinál, szerintem is mindegy kb hol ül otthon, vagy egy irodában. Egyébként a COVID óta ez a home office eléggé elcsépelt szó lett, mert mindenre is ezt használják az ember lassan a takarítás otthon is home officenak fog számítani, mert "menőn" hangzik :D
2023. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenkinek 5 perc a munkahelye. Én kb. 1 órát utazom és nem szeretem. Elmegy napi 2 óra a semmire.

Időt és energiát vesz el.

2023. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!