Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberkerülő vagyok. Milyen...

Emberkerülő vagyok. Milyen munkahely való nekem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat szekáltak az iskolában,éveken keresztül minden egyes nap. Ennek az eredménye,hogy 25 évesen is félek az emberektől,szociális fóbiával szenvedek. Nehezemre esik emberek közt lenni,beszélni velük,nagyon lefáraszt.A baj az,hogy nem akarok ezen változtatni,emberkerülő akarok maradni. Milyen munkát kellenne csinálnom ahol nincs dolgom emberekkel? Vagy nagyon minimális? Lehetőleg jól fizessen és fejlődési lehetőség legyen benne
2022. okt. 17. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ráadásul egy kamionosnak ki kell tudni állni magáért, ott bármikor lehet késés, baleset, akármi, az nem csak úgy meg , hogy békésen vezetgél és soha nincs semmi. KIpakolásnál és felpakolásnál szintén tudni kell a dolgokat.
2022. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

D kategoria minek?


Az a busz.... Ott meg 40 ember faszsagait hallgathatod, amig a krumpli nem pofazik.....



38F incel

2022. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!