Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emberkerülő vagyok. Milyen...

Emberkerülő vagyok. Milyen munkahely való nekem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat szekáltak az iskolában,éveken keresztül minden egyes nap. Ennek az eredménye,hogy 25 évesen is félek az emberektől,szociális fóbiával szenvedek. Nehezemre esik emberek közt lenni,beszélni velük,nagyon lefáraszt.A baj az,hogy nem akarok ezen változtatni,emberkerülő akarok maradni. Milyen munkát kellenne csinálnom ahol nincs dolgom emberekkel? Vagy nagyon minimális? Lehetőleg jól fizessen és fejlődési lehetőség legyen benne
2022. okt. 17. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A fordítók és az informatikusok egy része teljesen egyedül végzik a munkájukat.
2022. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyat kell keresned, ahol nem találkozol emberekkel, hanem ahol nem kell velük beszélgetni, csak formális, futólagos kapcsolatban vagy velük.
2022. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Cnc. Az elején nyilván kell, főleg mikor betanulsz, de aztán nem nézik jó szemmel, hogy eljárkálsz dumálni. A gép mellett kell lenni.
2022. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Boncmester.
2022. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Pszichológus, aztán valami normális munkahely
2022. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen vagyok, csak az a baj , hogy önállóan sem tudok dolgozni. Veszett fejsze...
2022. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Természet irányába is el lehet mozdulni ha már az emberek kuka, amúgy abszolút átérzem.

Állatgondozó, itt többfajta lehetőség van, menhelytől boltig, tanyáig, akár állatkertig, vadasparkig stb.

Vagy pl erdész, mezőőr, növénytermesztő, esetleg traktoros / kombájnos gazdálkodó.

És persze ottvannak a kézműves témakörök is, ott a legszabadabb akkor lehetsz ha magadnak csinálod vállalkozásban. Sokminden van itt is, kerámiától kezdve festészetig, fotózásig, kézműves ételek italok gyártásáig stb.

2022. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
legalább szakmád van?
2022. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj kamionozni.... Nezheted az aszfaltot oraszam :)



38F incel

2022. okt. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a kamionozáshoz kell egy c-s d-s jogsi is. oda se mehet mindenki.
2022. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!