Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a munkahelyi...

Mi a véleményetek a munkahelyi helyezkedésről?

Figyelt kérdés
Elég kemény számomra azzal szembesülni, hogy többet számít egy munkahelyen, ki kivel van jóban, mint az, hogy mennyire szorgalmas, lelkiismeretes, milyen munkát végez. Én nem annyira veszek ebben a helyezkedésben részt, és érzem is a hátrányát. De egyrészt undorítónak találom az érdekből barátkozást, másrészt nem is vagyok jó benne. Aki tehetséges ebben, ti hogy csináljátok? Aki nem, nektek hogy esik, hogy ez számít igazán az előrejutásban?

2022. okt. 15. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Miből gondolod, hogy érdekből barátkoznak? Az fel sem merül, hogy más nyitottabb más emberekre, mint te?
2022. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Például onnan, hogy egyik kolléga beszélgetés közben, amíg a másik nem látja, forgatja a szemét a másik kollégára, pofákat vág, és kibeszeli a háta mögött. :) Meg bevallja nekem, hogy xy unszimpatikus neki, mégis fél órákat nevetgél vele. Mi ez, ha nem helyezkedés?


Én egyébként nyitott ember vagyok, de az utóbbi időben zárkózottabb lettem a munkahelyen, mert akármit mondok el, felhasználják. Munka előtt sosem volt ilyen problémám, elég közvetlen vagyok. Az nem megy csak, hogy olyan emberekkel lógjak és nevetgéljek, akik számomra nem szimpatikusak. Velük inkább annyit kommunikálok, ami a munka miatt szükséges, ill. ami illendő (jó hétvégét kívánok stb.)

2022. okt. 15. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ilyen helyen dolgozol. Nekem is van ebben tapasztalatom, tipikusan az voltam, aki 7-10 hónap után dobbantott mindenhonnan. Mozdulni kell akkor, mert ez a környezet ott, ilyen a dinamika. Nem minden munkahely ilyen.
2022. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Én mindig azzal vagyok jóban akivel várhatok valamit. De másokkal is jóban kell lennem, mivel a vezetőség fülébe sok minden eljut, és nem hülyék - aki látványosan "felfelé nyal, lefelé tapos", az ritkán éri el a célját. Tehát mindenkivel jóban érdemes lenni
2022. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi: minimmális, akivel közvetlen vagyok, látom én is a klikkesedéseket, de hót nem érdekel, nem folyok bele, mert más világ, nem érdekel. Jobb egyedül.
2022. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem muszáj sz/r helyen dolgozni...
2022. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!