Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudtok dolgozni ha...

Hogyan tudtok dolgozni ha nincsen semmi motivációtok,depressziósak is vagytok és belülről üresnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Mivel foglalkoztok?

Mióta tart nálatok ez az állapot?

Próbálsz ellene valamit tenni vagy már feladtad?

Hány éves vagy?



2021. márc. 30. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul sehogy. Keress terapeutat, mert a depresszio nem kezelheto hazilag.
2022. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
Nem vagyok ilyen helyzetben.
2022. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


"Azok a személyek, akik hosszabb időn keresztül otthon vannak, akiket kevés inger ér, és céltalanul telnek a napjaik, jóval hajlamosabbak a nyomott lelkiállapotra, mint azok, akik aktívabb életet élnek, dolgozni járnak, kihívásokkal néznek szembe."


Mától dolgozni fogok délutánosban, már most érzem, hogy rosszabb lett a lelkiállapotom. Pedig már épp kezdtem jobban lenni ettől az "azt csinálok egész nap, amit akarok" élettől... Fordítva működöm. Ráadásul párom meg délelőttben van, szóval f*sza lesz, hogy munka után fekhetek le azonnal aludni, hogy ne zavarjam, pedig nekem munka után jól esne fent lenni, reggelig szabadidőzni, de olyan kicsi a lakás, hogy egy külön szoba sincs... Tényleg f*sza.

2022. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Folyt. Én munka közben is képes vagyok magamban kattogni, a munkát is elcseszem emiatt. Nekem nem segített semmilyen fajta munka. Azon kaptam magam, hogy már megint kattogok es cseszem el a munkát.
2022. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!