Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nincs semmi jó...

Mit tegyek ha nincs semmi jó az életemben, ha nincs semmi örömöm benne?

Figyelt kérdés
Van munkahelyem,ez az egy pozitív van az életemben de semmi több.Se barátok,se barátnő,se lakás,se autó,se nyaralás,semmi.Sokat gondolkozom rajta,hogy ki kéne szállni végleg.Ez nem is élet.
2019. febr. 4. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az egy dolog, hogy nincs senkid és semmid! De viszont egy szellemi fogyatékosnak, egész gyerek korától, végig az öreg koráig támaszt kell valakinek nyújtani, mivel egyedül nem képes szinte az önálló fenntartásra!

Ezen viszont te tudsz változtatni, hogy legyen valakid és valamid, neked meg van rá a lehetőséged, de viszont neki, aligha lesz az életibe valami!

Csak azért hoztam fel ezt a példát, hogy rá világítsak arra, hogy neked választási lehetőségeid, csak tudni kell vele élni, tudni kell hozni döntéseket, te alakítod a jövőd! Ha nem így teszel, akkor tényleg el megy melletted az élet, és akkor aztán lesz miért bánkódni!

2019. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szüksége van támaszra,egy egészségesnek is.
2019. febr. 4. 23:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo, en is pont a kiszallason gondolgozok erosen. Valahol misiklott az eletem. Ez nem sirankozas. De nincs a nagymamamon kivul es a testverenkivul senkim. Igaz van egy ocsem es egy apam, de veluk nem tul kozeli a viszonyom. Anyu meghalt mar 5. Eve. Barataim nemigazan vannak. Azt terveztem,hogy elmegyek egy teljesen uj helyre. De ugy erzem,kar belevagni. A gyerekkotomsemvolt tul boldog. Apuek mindent megtettek. Mentunk nyaranta kikapcsolodni. De nagyon zarkozott szemelyiseg voltam. Igy a csalad barataival sem igazan talalfam meg a kozos hangot. Jelenleg munkanelkulin vagyok. 3 evet vegig dolgoztam. A "piheno"sem telik jol. Mamaeknak segitek. Naluk vagyok. De igazabol oket sem akarom a gondjaimmal traktalni. 80 felettiek es nagyon jo emberek. De az a baj, az elmult par napban vegig sirtam. Mert elojott bennem minden. Gyerekkent is kikozositettek. Lehet, hogy sirankozasnak hangzik, de szerintem mindenki maga tudja mi zajlik a lelkivilagaban, eleteben. Sokat gondolkozok, hogy veget akarok vetni mindennek.
2019. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én keresem azt egyáltalán minek örülnék, mi dobna fel.

Pl amiket látok amikor csoportosan deszkáznak az utcan, vagy táncolnak mások, vagy autozas zenével pl topartra, haverok, bandázás, stb olyankor azon agyalok pl be kéne iratkozni táncra.


De mindig oda lyukadok ki hogy egyedül mindez szánalmas es tré lenne.

Igy keresek partnereket. Tarskeresőn de mit kapok a sracoktol??a nálad vagy nálam szex kerdeskörön nem latnak tul. Pedig itt hever a világ az egesz élet a labaink elott. Annyi mindent lehetne csinalni!! De olyan passziv erzelmi üresek mint egy haz.


-egyik srac dolgozik es otthon tv zik. Ennyi es csak szexet akar. Akarhogy probaltam felrazni latni rajta pl unja a vasarlast autozast is

- masiknak xbox az elete. Arra képes csak hogy fel akar jonni hozzam szexre vagy menjek at szexre a legnagyobb ötlete hogy x boxozzunk együtt

- harmadik atment chatbaratzonaba. Speciel tolem ker tanacsot hova hivjon el egy lanyt masodik tobbedik randira. Eszem megáll.


Ezért:

Szánalom, de elővettem az exet akinek szinten csak szexre kellek de mellette van élet is! Megmassziroz, wellnessezunk, kiprobáljuk a szexet medencében is majd, szaunában is, hotelben, extrém helyeken is, ottalvos wellness, nyárra ledumáltuk az ejszakai strandolast is már, ha akarom vesz nekem ekszereket is, nevetunk sokat, stb


Szoval kinomban a regi kapcsolataimbol taplalkozom.

Felvettem ujra a volt kollegammal is a kapcsolatot kinomban akit azert blokkoltam mert mindig depis, de ujra felvettem a kesztyut hatha tudok vele vmit csinalni. Különben a maganyba tényleg bele lehet őrülni, teljesen valos érzés amikor az ember mar tenyleg dobná ezert az életét, nagyon nem kell alabecsulni, rendesen ki tud csinalni egy embert az ingerszegeny kornyezet egyedul. En megértem nagyon is hogy milyen az.

2019. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!