Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nincs semmi jó...

Mit tegyek ha nincs semmi jó az életemben, ha nincs semmi örömöm benne?

Figyelt kérdés
Van munkahelyem,ez az egy pozitív van az életemben de semmi több.Se barátok,se barátnő,se lakás,se autó,se nyaralás,semmi.Sokat gondolkozom rajta,hogy ki kéne szállni végleg.Ez nem is élet.
2019. febr. 4. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Per pill én is így érzek néha, annyi kivétel hogy vannak barátok. De sokszor így is magányosnak érzem magam. Az tartja bennem a lelket, hogy talán lesz jobb is.
2019. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A munkahely jó pont? Utálok dolgozni nem is akarok már, nem tanultam, 21 évesen semmi örömöm sincs csak szórakozni szeretek inni vagy drogozni vagy valamivel letompitani magam, ezzel persze a társadalom terhére vagyok, senkit nem fog érdekelni ha megdöglök :) tehát szerintem a halál mint semmi sokkal jobb mint ha történne valami mert jó úgyse fog
2019. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem hogy már eleget láttam,eleget tapasztaltam,jobb már nem lesz,legalábbis az én életemben,én sem változok,a többi ember sem változik,nem muszáj nekem végigjárni az úton ami nekem ki van jelölve.Kiszállhatok,bármikor.
2019. febr. 4. 22:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs életcélod, akkor csak sodródsz az életben! Nyiss az új dolgok felé, vagy jobb lesz vagy nem. Hidd el sokan vannak így, de az élet az már csak ilyen...
2019. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom! Ennyi lelki szegényt, túl sok itt a depressziós egyed! Nem, hogy örülnétek, hogy egyezségesek vagytok és nincs semmi betegségetek, fizikailag!

Bizony, sok gyerek/felnőtt, akik szellemi fogyatékosok, csonkák, nyomorékok, társadalmilag vissza maradottak, szívesen cserélnének veletek!

Ilyenkor erősen el gondolkodnék azon, hogy milyen szerencsés helyzetben vagyok, hogy van a fejem felett tető, meleg otthon, étel, tisztálkodási lehetőség, tanulási lehetőség, család, fényes jövő!

Ez mindenkinek meg adatott!

Csak sokan nem veszik figyelembe, mindenki csak a saját bajával van elfoglalva, és nem figyelünk a körülöttünk lévő ember társainakra, hogy vannak akiknek még, ez alanyi jogon sem jutott a jólét, mint legtöbbjünknek!

2019. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem látom értelmét nyitni új dolgok felé sem.Barátaim,barátnőm attól még nem lesznek.Ki kéne szállni magából az életből és akkor vége lenne a szenvedésemnek is.
2019. febr. 4. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:

@22:30


Szerintem az ember komplexebb ennél mint hogy lerendezd annyival hogy "nem vagy beteg, van két kezed, két lábad, van mit enned, szóva lörüjjé".

2019. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak hát, minden gyáva ember szeret nyavajogni, a kérdező sem különb, tenni a bajára sokaknak nem megy, de pityeregni azt könnyen tuddnak! Tisztelet a kivételnek persze.

Ha valami gondunk van, akkor igyekezzünk megoldást találni rá, nem szét kürtölni az internet népének!

Én csak rá akartam utalni, hogy a kérdezőnek, lehetne nagyobb problémája is, ebben kegyetlen világban, mint ilyen semmiséggen akadjon fenn!

2019. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5-ös,velem nem sokan cserélnének ebben biztos vagyok.És lehet egy szellemi fogyatékosnak még jobb mint nekem,mert ő talán nem érzékeli annyira hogy milyen sz*r ez az egész.
2019. febr. 4. 22:45
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as szerinted az nem elég nagy probléma ha valakinek senkije és semmije sincsen?
2019. febr. 4. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!