Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz Magyarországgal ha...

Mi lesz Magyarországgal ha ahogy haladunk előre az időben, úgy lesz egyre több ember egyedül? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
A prostituáltak meg a fizetős társkereső oldalak talán jól járnak ha ez bekövetkezik,de mi lesz velünk"egyszerű"emberekkel?
2018. dec. 30. 15:19
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd ahhoz, hogy mások hogyan élnek. Mivel nincs rád hatással, hogy Katika mennyit válogat a férfiak között, ezért nincs is mitől tartanod.
2018. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
De mi a rossz jelenleg? Nem írsz konkrétumot. Olyan mintha azt mondanád hogy a nemzetközi helyzet egyre fokozódik.
2018. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Ha csak Katika válogat ahogy te mondod az nincs rám hatással. Ha viszont sokan válogatnak az már rám is hatással van.
2018. dec. 30. 17:52
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Miért is?

És valóban, ahogy egy kommentelő kiemelte, semmilyen konkrétumot nem írsz.

2018. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
58%

"Nem kötelező gyereket vállalni de mi lesz veled majd idős korodban ha nem lesznek gyerekeid,sem unokáid?Jó lesz az neked úgy?"


Sosem értem, amikor a párkeresésnél az öregkort hozzák fel. Nem tudom, ti milyen öregeket ismertek, de én a hollywoodi filmeken kívül egy esetet se ismerek, amikor a pár tagjai egyszerre haltak meg. Csak olyanokat ismerek, akik 20 évvel túlélték a volt házastársukat, és teljesen egyedül, 80 évesen, görnyedten próbáltak gondoskodni az egész házról meg a teljes kertről. A gyerekek valahol az ország másik végében élnek, vagy Írországban, Ausztráliában, nem látogatják stb.

2018. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

És mi az, hogy Magyarországgal? Szerinted ez magyar jelenség?


Miért köntörfalazol? Nem csak magyarmániás vagy, de nőgyűlölő is, na, össze lehet ezt foglalni röviden.

2018. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

"Mert miközben válogat,megy az idő felette is és egyszercsak azt fogja észrevenni hogy 40 éves és még mindig nincs párkapcsolata,se gyereke.És egy nőnek 40 éves kor fölött már nem nagyon lehet gyereke"


De ez neked miért baj?


Amúgy akinek az életében az esküvő a legjobb dolog, amit elért, annak szerintem sz*r élete van.

2018. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Itt vagyok csak lemerült a telefonom.Először is nem vagyok nőgyülőlő,azért mert azt mondtam hogy vannak nők akik válogatnak az nem jelenti azt hogy nőgyülőlő lennék.A konkrétum az,ha kevesebb gyerek fog születni kevesebb lesz az adófizető a jövőben és probléma lesz hogy az időseknek miből lesz nyugdíjuk.
2018. dec. 30. 18:52
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz lepődni, de szerintem senki se úgy tervezi az életét, hogy mi lenne jó az államnak, vagy mi lenne jó egy csapat ismeretlennek.

Nem azért fogok gyereket vállani, hogy aztán adót fizessen, és ha kevesebb gyerek születik, rá kéne jönni, hogy miért. És nem azért, mert Katika nem jön össze az első férfival aki kedvesen szólította meg.

2018. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy az első férfival gyere össze aki az utadba kerül.De ha valakinek senki nem elég jó azzal már baj van.
2018. dec. 30. 19:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!