Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz Magyarországgal ha...

Mi lesz Magyarországgal ha ahogy haladunk előre az időben, úgy lesz egyre több ember egyedül? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
A prostituáltak meg a fizetős társkereső oldalak talán jól járnak ha ez bekövetkezik,de mi lesz velünk"egyszerű"emberekkel?
2018. dec. 30. 15:19
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
77%
Itt pocsékoljuk az időnket.
2018. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Az én véleményem az,hogy azok miatt van annyi fizetős társkereső oldal,meg nem fizetős is,akik bonyolulttá teszik a pártalálást.
2018. dec. 30. 15:34
 3/52 anonim ***** válasza:
És kik azok akik bonyolulttá teszik?
2018. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
3-as azok,akik nehéz esetek.Sokan úgy vannak hogy már randiztak,beszélgettek,szimpatikusok is egymásnak,de mégis vacilálnak,gondolkoznak,húzzák az időt,nem tudják mit akarnak amíg a másik meg nem unja és tovább nem lép.Tehát te pl.egy hónapig fűzöl egy lányt és semmi értelme nem volt.
2018. dec. 30. 15:50
 5/52 anonim ***** válasza:
47%

És kik miatt? Ugye nem a nőket akarod okolni?


Èn személy szerint a mai generációtól félek, de nagyon.

Már 14 évesen szeretkeznek, alkoholizálnak és akik ebben nem vesznek részt kiközösítik és elitélik őket, hogy nem normálisak.

Mert mi a normális? 14 évesen az árokban feküdni részegen vagy több f aszt fogni mint kilincset? Szóval a mai fiatalok normális része nehezen fog találni párt magának. Kövezzetek meg, de ez az igazság.


Nem tudom, de eddig még nem találkoztam lánnyal aki nem írta volna ezeket "dikk milyen király, én már 14 éves koromóta nem vagyok szűz, uff hétvégén úgy berugok stb és stb.


A fiúk meg 50kg-vel feszítenek a facebookon és az instagramon.

Tapadós nadrág mint a lányoknál.


20 éves vagyok és se tetoválásom, se fülbevalóm, se festett hajam, semmi tapadós ruhák, semmi páva haj.

Dolgozok és még sorolhatnám reggelig, de eddig nem találkoztam olyan lánnyal akikkel érdemes egy kapcsolatba belekezdenem.

Szóval bajok vannak.

2018. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
82%
Fűzöl egy lányt... Én nem akarnék olyan pasit, aki "fűz".
2018. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Amire én gondolok az olyan,mint amikor venni akarsz egy cipőt,találsz is egyet,jól is néz ki,árban is jó,kényelmes is,de te azért gondolkozol fél órát hogy megvegyed e,aztán fél óra után úgy döntesz mégse veszed meg.
2018. dec. 30. 15:58
 8/52 anonim ***** válasza:
83%

Már ne haragudj de egy hónap az még rohadtul a randizás kategóriája. Az ember ennyi idő alatt nem tudja eldönteni, hogy akivel beszélget egy egész életre szóló társa lesz-e. Szerinted miért van annyi félresikerült házasság?

Vannak akik minőségi kapcsolatra vágynak nem csak egy pi.nára vagy fszra.

2018. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Igen, de a tetszés elmúlik, nem az alapján kéne társat választani, hogy tetszik valaki. A belső értékei alapján, de azok nem biztos, hogy egyből megnyilvánulnak.
2018. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 3 hónapig randiztam egy lánnyal még belekezdtünk a kapcsolatba.


1 hónap ismerkedés az nagyon kevés, ezért is van ennyi elcseszett kapcsolat.

2018. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!