Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz Magyarországgal ha...

Mi lesz Magyarországgal ha ahogy haladunk előre az időben, úgy lesz egyre több ember egyedül? Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
A prostituáltak meg a fizetős társkereső oldalak talán jól járnak ha ez bekövetkezik,de mi lesz velünk"egyszerű"emberekkel?
2018. dec. 30. 15:19
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg téged miért zavar, ha valaki nem igénytelen, nem megalkuvó. Miért zavar ha valaki minőségi életet szeretne nem csak valami összegányolt szart?
2018. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Mert miközben válogat,megy az idő felette is és egyszercsak azt fogja észrevenni hogy 40 éves és még mindig nincs párkapcsolata,se gyereke.És egy nőnek 40 éves kor fölött már nem nagyon lehet gyereke
2018. dec. 30. 16:48
 23/52 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné. Gyereket vállani se kötelező.
2018. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Nem kötelező gyereket vállalni de mi lesz veled majd idős korodban ha nem lesznek gyerekeid,sem unokáid?Jó lesz az neked úgy?
2018. dec. 30. 16:55
 25/52 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretnék gyereket, de nem Magyarországon.

Aki csak azért vállal gyereket, hogy legyen aki ellássa öreg korára az elég önző dolog. Vannak erre otthonok.

2018. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Nem azért vállalnak az emberek gyereket hogy idős korukban majd gondozzák őket,hanem mert az emberben megvan a vágy hogy gyereke lehessen.Az esküvő mellett egy gyerek születése a legjobb dolog az életben.Miért nem Magyarországon szeretnél gyereket?El akarod hagyni a süllyedő hajót?
2018. dec. 30. 17:04
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemet már Írországban kezdem. Miért szimpatikus ország, jobban éreztem ott magam egy hónap alatt, mint bárhol máshol.

A húgom utálja a gyerekeket, ő nyilván nem értene egyet veled.

2018. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
A hugod még nagyon fiatal lehet,a későbbiekben még változhat a véleménye.Most azt mondja,utálja a gyerekeket,de lehet tíz év múlva már lesz is neki egy.És mitől szimpatikus Írország mi fogott meg benne?
2018. dec. 30. 17:12
 29/52 anonim ***** válasza:

Talán megváltozik, talán nem. Ő élete.

Amikor ott voltam beleszerettem a tájba, az emberek mentalitásába, stb.

2018. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Biztosan másképp fog gondolkozni a későbbiekben,én is sokmindent máshogy látok mint régebben.A hugod is egyetemre készül egyébként?
2018. dec. 30. 17:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!