Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Át tudod-e érezni amit én...

Át tudod-e érezni amit én érzek, S te mit tennél?

Figyelt kérdés

Egy nagyon pocsék életet élsz.

Sehol nem tudsz helyt állni.

Te mindent megtszel de komolyan,hogy helyt állj ám ez külső szemmel kevésnek bizonyul.

Az elmúlt 2 évben egy omladozó hajléktalan szállón laktál, és elindultál nagy reményekkel telien külföldre.

2hónapot voltál külföldön és szép munkás szállón panziókban.

Az alatt a 2hónap alatt 3hónap munkahely váltásod volt.

És most a 3.munkahelyedről is kirúgtak.

Nem maradt más választásod mint visszatérni Magyarba a hajléktalan szállóra.

Pont oda ahonnan jöttél és 2 évet éltél.

Ahonnan 2 év után végre kiszabadultál, ám most mész vissza abba a lyukba,és életbe ahonnan jöttél.


Az elmúlt 2 éves semmit sem ért, ahogy te sem értél el semmit.

Ott vagy ahonnan kezdted.

Se otthonos,se házad,se stabil munkád.

Semmid sincs.


Az élet......felfalt téged.


Útközben ahogy visszamész, csak azon gondolkodsz, könnyebb lenne-e meghalni, mint még 60évet sínylődni még 1.000munkahelyen áthaladva?


A válaszban csak 1 dolog tart vissza az Igentől.

Mégpedig,hogy anyud szeret téged,és nem akarja hogy meghalj.


Elkezdtél Angolt tanulni a Duolingo applikáció segítségével, ám a fejlődésben nagyon lassan haladsz.

Lehet hogy sosem fogsz megtanulni angolul.

Sosem fogsz jobb munkákat végezni,

Én sosem fogsz sehol helytállni.


Az egyetlen ember aki szeret téged,az anyukád.

Befizettél 1 társkereső oldalra életedben előszőr...rávetted magad,hogy prémium tag legyél és bárkinek tudj írni.

Ám ez semmit nem ért, mert nem figyelnek fel rád.


Hát persze.

Miért is kellene?

Hisz egy elveszett senki vagy a mostani életedben.

Különben is,ha valaki felfigyelne rád, mit érnél vele? Nem tudsz biztonságot adni neki,így logikus ha mást választ.


A nagy kérdés....


Mit érsz te így az életben?


Nah ezt érezd át kedves olvasó.



2017. nov. 8. 06:35
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki értelmes válaszát,főbb ként a leg értelmesebbét ami a leghosszabb is....látszik hogy átérzed amit érzek és ezért hálás vagyok.

Kicsit úgy érzem,mintha lenne egy lelki társam akivel megoszthatom a gondjaim, és rajtam lévő terhet némileg megfelezi.


Akik/aki pedig nem hiszi el a történetem, annak nem.fogok bizonygatni, arra már egyszerüen nincs erőm, csak tudjátok/tudd...igaz amit mondok.

2017. nov. 8. 11:37
 22/24 anonim ***** válasza:

Ne add fel ènàr règ feladtam

Ha egyedül maradok kikerülök az utcâra a hajlèktalanok közè

Szar az èlet hogy itthon n lehet èrvènyesülni.illetve csak az èrvènyesül aki a màsikba belerug felette èrzi magàt a többieknèl ès mindenkit lenèz

Akinek csalàdja van vagy èlettàrsa van jobban megèl.aki egyedülàllo dögöljön èhen

2017. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Átérzem azt a részt, hogy csak egy dolog tart vissza a haláltól..

Nem tudok tanácsot adni, sajnálom. :(

2017. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, senkinek sem kívánom, DE én úgy érzem hogy annyira lemondóan és pesszimistán állsz mindenhez.

Nem tudom elképzelni hogy egy gyárba miért ne tudnál elmenni dolgozni, ahogy valaki írta, Nyugat-Dunántúlon nagy hiány van munkásokból, aki dolgozni akar itt, az tud is. Az pedig hogy lassú vagy, szerintem ezen sürgősen változtatnod kellene, csak akaraterő kérdése, én is dolgoztam gyárban és mindig megálltam a helyem, pedig csak egy lány vagyok és nem vagyok egy sportos típus, sőt volt hogy nem volt elég kézügyességem egy munkafolyamathoz, akkor adtak másik munkát, ha látják rajtad hogy kitartó vagy akkor nagy gond nem lehet.

Tehát az első lépés az hogy legyen egy stabil munkahelyed, utána tanulhatnál szakmát is.

Nem láttam hogy írtad volna hány éves vagy, a Munkaügyi Központba mindenképp menj el, ők tudnak segíteni az álláskeresésben, sőt szakmát is tanulhatsz ott.

Ha pedig szakmát tanulsz, mindenképp hiányszakmát válassz.

Ami a lelki részét illeti, ilyenekre hogy öngyilkosság még csak ne is gondolj, minden ember élete értékes.

Amit egyik válaszadó is írt, hogy jó volna pszichológusi segítséget is kérned, de felhívhatsz egy lelki segély vonalat is, ők azért vannak hogy segítsenek.

Remélem rendeződik az életed, de ezért neked kell tenned, vedd észre a pozitív dolgokat, adj hálát azért amid van, hogy egészséges vagy, hogy van egy szerető édesanyád.

2017. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!