Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Át tudod-e érezni amit én...

Át tudod-e érezni amit én érzek, S te mit tennél?

Figyelt kérdés

Egy nagyon pocsék életet élsz.

Sehol nem tudsz helyt állni.

Te mindent megtszel de komolyan,hogy helyt állj ám ez külső szemmel kevésnek bizonyul.

Az elmúlt 2 évben egy omladozó hajléktalan szállón laktál, és elindultál nagy reményekkel telien külföldre.

2hónapot voltál külföldön és szép munkás szállón panziókban.

Az alatt a 2hónap alatt 3hónap munkahely váltásod volt.

És most a 3.munkahelyedről is kirúgtak.

Nem maradt más választásod mint visszatérni Magyarba a hajléktalan szállóra.

Pont oda ahonnan jöttél és 2 évet éltél.

Ahonnan 2 év után végre kiszabadultál, ám most mész vissza abba a lyukba,és életbe ahonnan jöttél.


Az elmúlt 2 éves semmit sem ért, ahogy te sem értél el semmit.

Ott vagy ahonnan kezdted.

Se otthonos,se házad,se stabil munkád.

Semmid sincs.


Az élet......felfalt téged.


Útközben ahogy visszamész, csak azon gondolkodsz, könnyebb lenne-e meghalni, mint még 60évet sínylődni még 1.000munkahelyen áthaladva?


A válaszban csak 1 dolog tart vissza az Igentől.

Mégpedig,hogy anyud szeret téged,és nem akarja hogy meghalj.


Elkezdtél Angolt tanulni a Duolingo applikáció segítségével, ám a fejlődésben nagyon lassan haladsz.

Lehet hogy sosem fogsz megtanulni angolul.

Sosem fogsz jobb munkákat végezni,

Én sosem fogsz sehol helytállni.


Az egyetlen ember aki szeret téged,az anyukád.

Befizettél 1 társkereső oldalra életedben előszőr...rávetted magad,hogy prémium tag legyél és bárkinek tudj írni.

Ám ez semmit nem ért, mert nem figyelnek fel rád.


Hát persze.

Miért is kellene?

Hisz egy elveszett senki vagy a mostani életedben.

Különben is,ha valaki felfigyelne rád, mit érnél vele? Nem tudsz biztonságot adni neki,így logikus ha mást választ.


A nagy kérdés....


Mit érsz te így az életben?


Nah ezt érezd át kedves olvasó.



2017. nov. 8. 06:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen, pedig nem
2017. nov. 8. 07:58
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem retteneteaen elvette az önbizalmam, hogy sok gyárba nem vettek fel, 10 évet lehúztam egy szar helyen emiatt minimálbérért, aztán rájöttem, hogy tanulni kéne szakmát... és láss csodát, volt értelme.
2017. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sok targoncást keresnek ausztriában.1350 netto-val.Hajrá èn is ma megyek másik leifirma-hoz melóért,kinnt ilyen és kész,lehet a 5-ik állás ahol hosszú távon ott maradhatsz,nehéz út de ez van,nincs más lehetőség csak 1 ha tovább mész és küzdesz.Vannak olyan közvetítők akik fizetik a szállást is,keress olyat.Mindent bele nem vagy egyedül!:)
2017. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Ott bukik a story hogy kirugnak. Why?
2017. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én sem.értem. a világ kiszemelt magának
2017. nov. 8. 08:27
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Átérezni át tudom, de az biztos, hogy ide nem jutottam volna. No, nem azért, mert annyira fú, de f..szagyerek vagyok, hanem mert annál azért leleményesebb vagyok, mintsem hogy belefussak mindazon buktatókba, amik mindegyikébe neked sikerült beletenyerelned.

Az meg, hogy 2 elvesztegetett évet úgy könyvelsz el, mint örök sikertelenséget, ne haragudj, de óriási butaság. Még kevésbé optimális esetben is van 40 éved az életből. Az óriási idő a 2 évhez képest. A hibákból meg tanulni kell, nem pedig a kardunkba dőlni. Kicsit olyan ez, mint amikor a 13 éves kistini az első szerelmi csalódása után felvágja az ereit, mondván neki már soha nem lesz senkije.


Mik voltak a hibák? A legnagyobb hiba talán a külföldi kitérő volt. Nem lehet téged hibáztatni, mert egyszerűen csak felültél annak a mendemondának, aminek idehaza óriási nimbusza van. Mert odakint még a kerítés is kolbászból van, és ha idehaza a kutyának nem kellettél, külföldön akkor is majd milliomos leszel. Hát rohadtul nem. Csak ugye a kudarcokról nem divat beszélni. Arról, hogy még sok egzisztenciával és nyelvtudással bíró embernek sem jön be a külföldi munka, arról mindenki hallgat. Csak a sikersztorikról lehet olvasni. Ha pedig valami munka itthon nem megy, az külföldön sem fog jobban menni.

A Duolingo meg jó dolog, de önmagában édeskevés ahhoz, hogy kompetensen beszélj egy nyelvet.

Munkanélküliség van, ez tény. Meg ha az ember nem akar mindenféle sz..rt elvállalni, akkor tényleg nem könnyű munkát találni, de mondjuk a te eseted tipikusan az, amikor jobban jár az ember, ha nem válogat. Ahol én dolgozok, ott hónapokon át kerestek takarítókat. Közoktatási intézmény. Volt, aki 1-2 hónapig bírta, volt, aki egy hétig, és nem azért mentek el, mert belehaltak volna a munkába. A munkaidejük kb. felében beszélgetnek vagy cigiznek. Csak hát nem keresnek jól. A 400 forintos óradíj tényleg nem sok. De a semminél több, és nem kell beledögleni a kapkodásba, mint a szalagmunkánál. tegyél azért, hogy ne rúgjanak ki mindenhonnan! Legyél tisztában a képességeiddel, és annak megfelelően próbálj munkát keresni! Elég csak egyszer rákapni, és onnantól már felfelé fog ívelni az életed.

Az internetes társkeresés meg nem hülyeség, de konkrétan a társkeresők azok a helyek, amik alkalmatlanok a társkeresésre. Nem csak neked vannak negatív tapasztalataid, és ennek meg is van a pszichológiai háttere, de ez már egy másik téma.

Anyukád meg ha házas, és nem kötött házassági szerződést, akkor minden, a házasságba bevitt vagyok egyenlően oszlik meg a két fél között. Persze, ha kötöttek házassági szerződést, az más helyzet, de idehaza ez extrém ritka. Így pedig tök mindegy, kinek a nevén van a ház, váláskor a vagyon elosztódik. Meg aztán: neki nincs munkája?

2017. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem,te kamuzol :D

Nem hiszem el a történeted!

Főképp azt hogy még a gyárakból is kirugnak.

Voltam már egy-kettőben. És láttam már lelassult "fura" embereket. De mindig addig rakosgaták őket,amíg megfelelő helyre nem kerűltek. Akiknek semmi nem ment azok nem úgy írtak mint te.

Szóval,nem hiszem el amit mondasz.

2017. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem kamuzik, csak magával sem őszinte és vagy nem ismeri be... hogy nem lassú, hae lusta...

Van nekem olyan barátom, aki lassú, ügyetlen, ráadásnak agyilag is egy faék szintjén áll, de mindig kifogja a 8általánossal megszerezhető legjobb melókat... most is havi 230nettót keres...

2017. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pusztán azért mert szorgalmas és talpraesett.
2017. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Àtèrzem engem 13 èv utàn fúrtak ki egy melobol annyira rönkrementem lelkileg màsfèl ève nem vettek fel sehova.Ha nem a szüleimnèl laknèk màr règ èhenhaltam volna ès az utcàn lennèk. Nincs 1 forintom sem.

Probàlj valami szakmàt kitanulni ami èrdekel.

2017. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!