Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Át tudod-e érezni amit én...

Át tudod-e érezni amit én érzek, S te mit tennél?

Figyelt kérdés

Egy nagyon pocsék életet élsz.

Sehol nem tudsz helyt állni.

Te mindent megtszel de komolyan,hogy helyt állj ám ez külső szemmel kevésnek bizonyul.

Az elmúlt 2 évben egy omladozó hajléktalan szállón laktál, és elindultál nagy reményekkel telien külföldre.

2hónapot voltál külföldön és szép munkás szállón panziókban.

Az alatt a 2hónap alatt 3hónap munkahely váltásod volt.

És most a 3.munkahelyedről is kirúgtak.

Nem maradt más választásod mint visszatérni Magyarba a hajléktalan szállóra.

Pont oda ahonnan jöttél és 2 évet éltél.

Ahonnan 2 év után végre kiszabadultál, ám most mész vissza abba a lyukba,és életbe ahonnan jöttél.


Az elmúlt 2 éves semmit sem ért, ahogy te sem értél el semmit.

Ott vagy ahonnan kezdted.

Se otthonos,se házad,se stabil munkád.

Semmid sincs.


Az élet......felfalt téged.


Útközben ahogy visszamész, csak azon gondolkodsz, könnyebb lenne-e meghalni, mint még 60évet sínylődni még 1.000munkahelyen áthaladva?


A válaszban csak 1 dolog tart vissza az Igentől.

Mégpedig,hogy anyud szeret téged,és nem akarja hogy meghalj.


Elkezdtél Angolt tanulni a Duolingo applikáció segítségével, ám a fejlődésben nagyon lassan haladsz.

Lehet hogy sosem fogsz megtanulni angolul.

Sosem fogsz jobb munkákat végezni,

Én sosem fogsz sehol helytállni.


Az egyetlen ember aki szeret téged,az anyukád.

Befizettél 1 társkereső oldalra életedben előszőr...rávetted magad,hogy prémium tag legyél és bárkinek tudj írni.

Ám ez semmit nem ért, mert nem figyelnek fel rád.


Hát persze.

Miért is kellene?

Hisz egy elveszett senki vagy a mostani életedben.

Különben is,ha valaki felfigyelne rád, mit érnél vele? Nem tudsz biztonságot adni neki,így logikus ha mást választ.


A nagy kérdés....


Mit érsz te így az életben?


Nah ezt érezd át kedves olvasó.



2017. nov. 8. 06:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Édesanyád is hajléktalan?


Ha egészséges vagy és maradt még kitartásod akkor próbálsz olyan munkát szerezni ahol lakhatás is van.

Vidéki tanyán állatok mellé stb....

2017. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem hajléktalan de a határán van sajnos.

Anyagi függőség én él a párjával.

Csak a párján múlik hogy hajléktalan lesz-e avagy nem.

Mivel minden a párjáé.

Főbb ként a ház.

2017. nov. 8. 06:46
 3/24 anonim ***** válasza:
Voltam hajléktalan, külterületi présházas övezetben találtam székesfehérvár mellett albérletet 30.000 rezsistől, utána gyár, csináltam targoncás papírt, azzal el lehet helyezkedni mindig... után angoloztam, most szakképzési centrumon keresztül ingyen tanulok asztalosnak.. nagyon úgy néz ki, jó választas volt ez a szakma.
2017. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Valamilyen hajléktalanokkal foglalkozó szervezetnél keress egy szimpatikus szociális munkást és mondd el ezt neki, amit ide leírtál.

Hátha tud olyan szakembert, aki karitatív módon segít szervezet keretein belül (pszichológus vagy hasonló szakemberre gondolok), a szociális munkás is nagyon sokat tud segíteni sokmindenben.

Ne add fel és kérj segítséget.

2017. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolkoznék rajta, hogy hogy lehetek ekkora balf_sz és ha hajléktalanszállón élek, akkor miért költök pénzt társkeresőkre. Aztán pedig elmennék az ország nyugati felébe, jelentkeznék egy gyárba havi 180 ezres fizetésért kivennék egy olcsó albérletet és rendbetenném az életem
2017. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Sajnos nem igazán értetted barátom.

A gyárak róla kezdve a takarításig a raktározási át....mindent próbálok folyamatosan.

Kirúgnak.

Már dal a közmunkát nem próbáltam,de azt nem is szeretném. Abból nem lehet élni sem.


A társkereső 3.000ft volt.

2017. nov. 8. 06:58
 7/24 anonim ***** válasza:
Én most valószínűleg a jövőképem olvastam.
2017. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
De miert rugnak ki? Nem tudod megtanulni amit kell, hibazol? Vagy miert? Nem hiszem el, hogy takaritani sem vagy alkalmas... Gondolom mindenfele nyelvtudas nelkül vagtal bele a külföldbe. Ugy nem megy, plane ha nem segit senki. A cel az lenne most, hogy talalj egy akarmilyen sz@r allast amit meg tudsz tartani.
2017. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azt állítják hogy lassú vagyok.

Sok munkahelyen ezt mondták.

2 éve énis így gondoltam.

Ám minden munka után fejlődtem és gyorsabb lettem.

Mostanra elértem erőm határait, és nincs tovább...mostanra elmondhatom magamról hogy nem vagyok lassú,bár tény szuper gyors sem.

2017. nov. 8. 07:21
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munkákra is azt mondták,hogy lass7 vagy?
2017. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!