Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Lent

Mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés
Az van hogy elszeretnek itthonrol menni,en ezt mar nagyon nem birom mindennap megbantanak az osztakytasrsaimtol elkezdve a csaladomoig elegem van.Minden nap sertegetnek azt hiszik hogy ok ezt megtehetik.Felfogom 13 evesen igen 13 evesen nem tudnek sehova menni meg nem tudnak semmit se csinalni de muszaj elmennem en ezt nem birom tovabb.Tudom nem elmenekulnom kene a problemaim elol de ezt en nem csinalom tovabb Lehet kicsit depis lett de nem annak.akartam.Vege:'(
2015. szept. 11. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így nőttem fel, muszáj volt tűrnöm, úgy fogtam fel, hogy nem tart örökké, pár év, s vége.
2015. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy.

Próbálj meg keresni vmi délutáni elfoglaltságot, pl járj el sportolni és addig sem kell olyan sokat otthon lenned, ha tényleg ennyire rossz a helyzet.

2015. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont így voltam, csak már 25 vagyok. És a mai napig is vannak ilyenek néha. Igazából senki más nem segíthet csak a barátok meg a haverok. Rájuk lehet számítani. Másra nem.
2015. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegényem.='( Nézzél valami aranyos,romantikus animéket,hogyha szereted...nekem az segített annyi idős koromban..(bár most is..xD 19/L )
2015. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia megertelek.. en is 13 eves vagyok neha mar ugy erzem kirohannek a vilagbol... bar nallam annyival enyhebb a helyzet hogy nem mindig piszkalnak de minden nap ordibal velem anya amit mar nem nagyon birok.. pont azaz ember akit imadok . pont tolle kapom a milyen semmire kello vagyok...:) masnapra elfelejtem hogy olyanokat mond hogy takarodjak el meg ilyenek.. szoval jol kisirom magam persze azert is lefikaznak..(volt hogy matekon majdnem elbogtem magam mert nem ertettem egy feladatot.. es az volt bennem hogy meg ennyire se vagyok jo.. egy semmire kello..) van par vagas a kezemen.. amire nem vagyok buszke szoval te ne valazd eztaz utat!! legy eros !!! kitartas :) de ha tenyleg elakarsz menni fordulj a tanaraidhoz ok biztos segiteni fognak , tudom ezt igy konnyu mondani meg nem biztos hogy van olyan tanar akire ezt rabiznad de muszaj ,ok tehetnek valamit erted :)
2015. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vedd például a Hick-et (egy film hozzá teszem hogy egész jó) Luli úgy elszökött otthonról ahogy csak kell.

Én biztos hogy nem mennék el. Habár van egy-két bunkó osztálytársam aki piszkál (kiparodizálnak mert az órákon végig a levegőben van a kezem) de LESZAROM!

Ő bukik több tantárgyból is és meg tele vagyok ötösökkel szóval csak rohadtul irigy rám.

Próbáld meg te is így felfogni a dolgot

2015. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!