Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki smsben írt nektek,...

Ha valaki smsben írt nektek, hogy szeretne valamit kérdezni, majd egy hét eltelik, összefuttok és rákérdez, hogy mit akartál kérdezni, akkor fontos lehet az illető, ha 1 hét után még eszedben van mit írt, vagy csak jó a memóriád és megjegyezted?

Figyelt kérdés

szept. 20. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő akar kérdezni tőlem akkor utána miért ő kérdezi hogy mit akartam kérdezni? :D
szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fogalmazott..


Nem fontos az illető és nem jó a memóriám,csak épp basztat hogy mi a szart akart kérdezni.De a kérdező félről is meglenne a véleményem,mert hogy egy hét alatt sem tudta megkérdezni.

Arra nem tér ki a kérdés,hogy egyáltalán tudta e még mit akart kérdezni.

szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Tehát : én írtam egy smst egy ismerősnek, hogy vlmt akarok kérdezni. Eltelt egy hét, ezalatt nem takálkoztunk össze, majd egy hét után amikor mennen kelkett hozzá egy dolog miatt, rákérdezett, hogy mit akartam kérdezni.

szept. 20. 12:58
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És válaszoltál?Megkérdezted?

Egy hét alatt miért nem sikerült megkérdezni?


Amugy szerintem csak zavarta hogy nem kérdezted meg addig.


Én már ezekből kinőttem és nem kérdezek rá ha egy hét eltelt.Akkor neki nem fontos.

Van pár ilyen ismerős aki igy benyög valamit azt eltünik utána napokra,hetekre.Ezekre az emberekre sokat nem adok.

szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem beszélek idiótákkal.

Mert aki ír egy sms-t azzal, hogy kérdezni akar valamit, aztán egy hétig semmi, az nem teljesen normális.

Ha kérdezni akar valamit, akkor ne azt írja, hogy kérdezni akar valamit, hanem tegye fel a kérdést.

szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk egy hétig, ezért nem kérdeztem! Telefonon nem akartam mert hosszabb. Egy hét akatt annyi minden lezajlik, ilyet nem akkor jegyzek meg, ha az illető aki írt, esetleg érdekel, tetszik stb
szept. 20. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Amugy miért nem beszéltetek egy hétig?

Csevegő alkalmazásokról hallottál má gondolom.


Igen sok dolog történik egy hét alatt,de ha van valaki akivel csak hetente beszélek (mert máskor valamiért nem),akkor amikor meglátom eszembe jut hogy mit irt legutóbb.

Ez furi azért,hogy sms-ben írkáltok,de biztos megvan az oka.


Vagyis a kérdésed az lenne,hogy azért jegyezte meg mert tetszel neki?

Erre ne vegyél mérget,ez kevés bizonyíték erre.

szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7: mi csak ha összefutunk itt a közelben ahol lakunk, ott szoktunk egymáshoz szólni.

Nem vagyunk fent közösségi oldalakon 😯

Sőt, smsezni sem szoktunk. Az volt a szitu, hogy amikor összefutottunk, akkor akartam kérdezni tőle valamit, de nem szóltam hozzá, mert láttam, hogy rossz kedve van, csak amikor hazaértem, írtam neki azt az smst, hogy akartam vlnt kérdezni, és hogy legközelebb ha összefutunk remélem lesz lehetőségem.


Így történt, majd egy hétig nem láttuk egymást.

tegnapelőtt 06:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha te többet akarsz tőle akkor gyakrabban kell beszêlnetek.
tegnapelőtt 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9: lassú víz partot mos?

De ezt vehetem pozitív visszajelzésnek tőle?

Vagy semmit nen jelent?

tegnapelőtt 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!