Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki smsben írt nektek,...

Ha valaki smsben írt nektek, hogy szeretne valamit kérdezni, majd egy hét eltelik, összefuttok és rákérdez, hogy mit akartál kérdezni, akkor fontos lehet az illető, ha 1 hét után még eszedben van mit írt, vagy csak jó a memóriád és megjegyezted?

Figyelt kérdés

szept. 20. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mint ahogy irtam akivel hetente talizok,akkor beugrik mi volt egy hete vagy mit irt.

Erre ne alapozz még.

Pozitivnak pozitiv,mert nem szarta le és felejtette el,de ez mév kevés.

Tesztelheted pl hogy áthivod szereljen össze egy polcot vagy javitson meg valamit,hogy arra mit reagál.Aztán főzöl neki valami finomat (márha jól főzöl) ,de mindenképp többet kell talizni és beszélgetni.

tegnapelőtt 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy amikor rákérdezett most személyesen, hogy mit akartam kérdezni, akkor munkában volt, és voltak is nála "ügyfelek".

Tehát ez még egy plusz pont?

tegnapelőtt 19:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Háát lehet.

Bár én inkább nyugiban kérdeztem volna meg,de veheted plusz pontnak.


De beszélgessetek többet,aztán kiderül.

tegnapelőtt 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!