Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ahol lakok városba,innen egy...

Ahol lakok városba,innen egy nő regisztrált arra a netes társkereső oldalra amin én kb 15 éve fennt vagyok?

Figyelt kérdés
Ráírtam,nyilvan lese cart,egy hét múlva törölte magát,rákerestem facebookon,kapcsolatba lett közbe.Egy nő ilyen hamar talál magának férfit kapcsolatra(is)?ha akar...
tegnap 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes...
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Erre az oldalra miért engednek fel 12 éves gyerekeket, azt sose fogom megérteni...
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awatpr0 ***** válasza:

Micsoda véletlenek vannak!

Én csak azt nem ertem minek törődsz ilyesmivel. Attól hogy ezen rugózol, még több ilyen gondolatod lesz, majd a végén már odáig is eljutsz hogy arra gondolj, miért nem mi ismerkedtünk meg? Mi a baj velem? Milyen hulladék ember vagyok...

Ami nyilván hülyeség, engedd el ezeket a gondolatokat. Nyilván nem minden nő talál magának ilyen gyorsan párt. Bár gyorsabban mint a férfiak szerintem, de full emberfüggő

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
40 hez közeledek,nem volt még nőm
tegnap 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát csávókám, ha így folytatod, akkor nem is lesz
tegnap 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy folytatom?
tegnap 23:42
 7/7 Awatpr0 ***** válasza:
100%
Sajnálom. De gondolj bele, hogy nem te vagy az egyetlen 40 éves akinek még nem volt, vannak szerte a világban. Amit ilyenkor tenni tudsz, hogy magaddal foglalkozol, új hobbil után nézel, építed az életedet és nem foglalkozol(vagy próbálsz) más szerelmi ügyeivel. Nyilván sz"r, de ha elkezdesz másképp tekinteni erre, nem hajszolod állandóan a szerelmet, és előbb utóbb ha nem is becsönget valaki az ajtódon, de megismerkedsz valakivel. Milyen hobbiaid vannak?
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!