Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányos vagyok, hogy...

Annyira magányos vagyok, hogy majdnem előfizettem egy társkeresőre, ez már teljes lecsúszást jelent?

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy 14 éve netezek és eddig csak 3 játékot vettem meg meg két hete azt a google maps-os játékot ami letesz valahova és tippelni lehet hol vagy. Többire sajnálom a pénzt, akár yt prémium vagy barmi inkább Br4ve-t használok


Tegnap a boo-ra fizettem volna , szerencsére valami hiba volt és nem engedte, akkor gyorsan eldobtam a telefonom és most szedtem elő, eddig gondolkodtam, de nem jutottam semmire. Engem senki nem keres, ha igen akkor csak kolléga, mondjuk van egy akivel évek óta össze járkálok , de mindig utána olyan érzésem van, hogy hülyének néz, ilyen okoskodó fajta, bírom meg mi egyéb viszont mindig ha beszélünk utána olyan üresnek érzem magam, feszengek.


Nekem alvásból áll a szabadnap. Nem merek élni ez az is mutatja, hogy akartam venni egy 28 éves dízel autót mert tetszett erre vettem egy 15 éves alap nulla élményt adó benzinest mert félek a hibáktól inkább már 25 évesen nem az élményt hanem a nyugodtságot választottam, semmi kockázatot nem vállalok pl. nem megyek oda csajokhoz mert nem akarom, hogy elutasítsanak mert eddig senki nem utasított el mivel esélyt sem adtam, soha nem volt senkim.


Tegnap nagyon felháborított, hogy elő akartam fizetni egy társkeresőre, az van oda beállítva, hogy csak barátokat keresek semmi mást, írta a napi limitet átléptem, erre kattintottam arra, hogy akkor fizetek csak lássak embereket. Teljesen ki vagyok akadva, ez már a vég, fizetnék is, hogy legyenek barátaim... félelmetes.



júl. 30. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kicsit bedepiztél. Próbálj meg sétálni, akkor is, ha fáradtnak érzed magad, és ilyenkor próbálj meg kifelé figyelni. Tehát tarts kis szünetet az önmagadon gondolkodásban, legyen az önkritika, vagy önsajnálat. Nekem szokott segíteni, amikor jön a rutinos önszidás.


Élőben jó ismerkedni:

[link]


Sok helyen szerveznek villámrandikat

[link]

júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyen itt is volt ( kis vidéki város 4 órára a fővárostól) nem mertem elmenni, valami visszatart.

Abba is belefáradtam, hogy esetek 100%-ban csak én kezdeményezek, velem senki nem beszélne ha munkahelyemen leülnék külön asztalhoz, max átkiabálnak, hogy " na mi van veled " ennyi. Internetet nem is mesélem, senki nem ír soha, volt egy csaj 3 hete nem válaszol.. pedig csak írnék vele mert ugyan az a érdeklödési körünk csak ő egyetemen tanulja engem meg érdekel csak nem vettek fel mert buta vagyok. Magammal van a baj, tudom. Pszichológushoz sem merek menni. Mentem kórházba egy hete és a pszichiátriánál kellett jobbra menni, hát én azt hittem rosszul leszel ha azt gondolják én oda megyek. Bennem annyira ott van, hogy fej fájással nem ciki táppénzre menni mentális problémával meg kiröhögnek cserébe nincs táppénz.

júl. 30. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Jaja eléggé kezdesz be depressziózni
júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kezelés kéne, ezt nehéz egyedül megoldani.
júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Össze hablatyolsz mindent,tedd rendbe magad fejben. Rossz olvasni ezt.
júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen depressziós összezavarodottság, én is voltam így, nem jó érzés. Nekem kellett terápia, sőt egy ideig gyógyszer is, neked is kéne szerintem.
júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit? Mármit mit hablatyolok?
júl. 30. 14:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé összevissza sorolod a sérelmeidet, erre érti.
júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal, hogy kipróbálod a társkeresőt. Egy melegnek például az a legnagyobb lehetősége.
júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, nincs semmi baj veled.

Az, hogy szeretnél barátokat, teljesen normális és természetes emberi igény.

Én a helyedben elmennék olyan programokra, ahol vannak emberek. Fb-on is van sokféle program meghirdetve.

Vagy ha gondolod, írhatsz nekem, ha unatkozol, válaszolni fogok.

júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!