Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányos vagyok, hogy...

Annyira magányos vagyok, hogy majdnem előfizettem egy társkeresőre, ez már teljes lecsúszást jelent?

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy 14 éve netezek és eddig csak 3 játékot vettem meg meg két hete azt a google maps-os játékot ami letesz valahova és tippelni lehet hol vagy. Többire sajnálom a pénzt, akár yt prémium vagy barmi inkább Br4ve-t használok


Tegnap a boo-ra fizettem volna , szerencsére valami hiba volt és nem engedte, akkor gyorsan eldobtam a telefonom és most szedtem elő, eddig gondolkodtam, de nem jutottam semmire. Engem senki nem keres, ha igen akkor csak kolléga, mondjuk van egy akivel évek óta össze járkálok , de mindig utána olyan érzésem van, hogy hülyének néz, ilyen okoskodó fajta, bírom meg mi egyéb viszont mindig ha beszélünk utána olyan üresnek érzem magam, feszengek.


Nekem alvásból áll a szabadnap. Nem merek élni ez az is mutatja, hogy akartam venni egy 28 éves dízel autót mert tetszett erre vettem egy 15 éves alap nulla élményt adó benzinest mert félek a hibáktól inkább már 25 évesen nem az élményt hanem a nyugodtságot választottam, semmi kockázatot nem vállalok pl. nem megyek oda csajokhoz mert nem akarom, hogy elutasítsanak mert eddig senki nem utasított el mivel esélyt sem adtam, soha nem volt senkim.


Tegnap nagyon felháborított, hogy elő akartam fizetni egy társkeresőre, az van oda beállítva, hogy csak barátokat keresek semmi mást, írta a napi limitet átléptem, erre kattintottam arra, hogy akkor fizetek csak lássak embereket. Teljesen ki vagyok akadva, ez már a vég, fizetnék is, hogy legyenek barátaim... félelmetes.



júl. 30. 11:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi ingyenes társkeresőn jöttünk össze. Egyikünk sem társkeredőzött soha, csak akkor abban a pillanatban. Kicsit szégyeljük is, hogy nem másképp történt, de nem érdekel, hálás vagyok.

Nagyon nagy mázli volt!

Barátok: 30 fölött kb lehetetlen szerezni, a régiek meg kikopnak. Nem könnyű.

aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!