Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember akitől kérdezn...

Van olyan ember akitől kérdeznek a lányok a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Esküszöm mintha egy nyomozó lennék vagy egy mesterséges intelligencia aki csak folyamatosan gyártja a kérdéseket amikre kibüfögnek valamit. Mi ennek az értelme? Hogy akarják megismerni így a másik oldalon lévő embert? Mert úgy gondolom, hogy sehogy. Vagy már mindenki ilyen retardált, hogy azt se tudják, hogy hogy épül fel egy beszélgetés? A legtöbbnek kb hobbija sincs, van akinek munkája sincs de úgyse csinál semmit? Mit csinálnak akkor? Egész nap csak férfiak kérdéseire válaszolnak?

Bocsánat, most felhúztam magam.


máj. 19. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Persze, aki megosztja a bankszámlája vastagságát, ami legalább 9 számjegy.
máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Van olyan, igen. Azoktól a férfiaktól kérdeznek a nők, akik érdeklik a nőket. Akik nem érdeklik őket, azokat legjobb esetben is max talonban tartják unalom esetére.
máj. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csodás világban élünk...
máj. 19. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem a lányok tehetnek, ha nem érdekled őket.
máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez jó kérdés. Nő vagyok, de értem a problémád. Esetleg javasolj neki hamar valami közös programot, ami érdekelheti, ha nem megy az írogatás.
máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Sok férfi ír, de nem úgy veszem észre, hogy érdekelném őket. Néha a "hogy vagy" kérdés után meg is szakad. Ugyanazt a szemetet írják mindenkinek. Aki meg komolyan gondolja, az meg elijeszt. A minap írta az egyik, hogy meglátogat a munkahelyemen🙉. Éjszakás voltam (ápoló). Nem is tudom, hogy gondolta, hogy odaviszek egy férfit.


Akkor végre megismertem egy normálisat, erre letiltott. 😅

máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem a Facebook társkeresőn kell próbálkozni, ahol szolárium- és nem szoláriumbarnított unatkozó ribik nagy számban vannak, akik élvezik, hogy figyelnek rájuk, amíg élőben meg nem látják őket, hogy a kapanyél kilóg a szájukból. Ez más társkeresőkre is igaz lehet.


Egyébként, ha csinálsz magadról egy pár előnyös képet, meg valami rövid frappáns bemutatkozót, nem lehet, hogy elkezdenek a lányok is érdeklődni majd irántad?


Mellesleg kultúránkban hagyományosan a férfi udvarol a nőnek, és nem fordítva. Lehet, hogy határozottabban kéne a tettek mezejére lépned. Lehet, csak arra vár a csaj, hogy mikor hívod randira.

máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos van olyan, igen:


"Mikor volt utoljára kapcsolatod?"


"Mivel foglalkozol?"


"Fontos kérdés: Melyik nap lenne holnap, ha tegnap 5 nappal szerdát követő nap előtt voltunk?" ( Igen, ezt IQ tesztnek szánta, ezzel indított rögtön a köszönés után)


"Képeket és videókat adok el magamról, érdekel?)

máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nálam talán 3-5 lány volt aki rámírt ebből 1-el tudtam 3-4 mondatnál többet beszélni és randit leszervezni a többi egy ideig méltatott válaszrav amiből vagy szó nélküli eltűnés lett, tiltás vagy beszélgetés törlése. Elképesztő hogy a mai világban mennyire nehéz ismerkedni a nőkkel szerintem a kinézetemmel lehet a baj hiszen a mai világban 170 cm-nek lenni már nem divat. Már 180 cm felett kezdődik az igazi. Amúgy a Bumble az a társkereső ahol a nőknek kell kezdeményeznie, pár napig vagy 1 hétig volt fent a telefonomon de a kutyát sem érdekeltem azon a társkeresőn és így nem írt 1 db nő sem. Talán 1 olyan volt amelyik lóvét akart de szerintem az egy internetes csaló volt de hálleluja nem dőltem be neki.
máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!