Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha biztosan tudnád, hogy sose...

Ha biztosan tudnád, hogy sose lesz párkapcsolatod, végeznél magaddal vagy leélnéd úgy az életed?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 11:36
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Ertem én,hogy a hetes valaszolo hogyan érti, valóban vannak kapcsolatfuggo emberek.

Csakhogy az ilyesmit valóban csak az értheti, aki már volt vagy még most is maganyos, hosszu ideje már.Felfogom azt, hogy legyen sajat eletem a munkával, hobbikkal, baratokkal egyutt.De maganyosan mégis miért éljek? Miért kuzdjek?

2015. ápr. 3. 17:05
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

26 évet párkapcsolat nélkül éltem le, nem hiszem, hogy emiatt megölném magam. sok minden van, amit még ki akarok próbálni az életben. Még egy 20 évet biztos élek.


Ha eljutok az öngyilkossághoz, az nem azért lesz mert nem volt nő ki szeressen.

2015. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök,hogy végre nincs párkapcsolatom!Hurrá!

Dehogy végeznék magammal,tök jó szabadon élni!

:)))

2015. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt kívánta, hogy ne legyen párkapcsolatom, annak elmondom, hogy 3 és fél éve egyedül élek. Tisztában vagyok azzal, hogy vannak ennek is rossz oldalai, de ez az idő megtanított arra is, hogy nem csak egy másik emberen keresztül lehetek boldog. És bármennyire is furcsa, de "a szivárvánnyal telefosott demagóg dumát" én tényleg így gondolom. Senki nem akar a nyakába venni egy olyan embert, aki ennyire kapaszkodik egy kapcsolatba. Én is utasítottam már el valakit ezért, és én nem követek el hasonló hibát. Ha lesz kapcsolatom, akkor jó, ha nem, akkor így is képes vagyok leélni az életemet.

És még egy közhely: Lehet, hogy egyedül vagyok, de nem vagyok magányos. Ez hozzáállás és életszemlélet kérdése.

2015. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit még hozzátennék. Nem, nem azért vannak ilyen "szivárványos" gondolataim, mert nő vagyok, (egyébként az vagyok) hanem azért, mert elképesztően sz*r dolgokon mentem keresztül az elmúlt 10 évben. Ezeken a dolgokon nem a párkapcsolatom segített át, sőt, amikor baj volt, akkor éppen ő tűnt el a leggyorsabban. Nem lettem megkeseredett, nem hibáztatom, hanem éppen ebből látom, hogy egy párkapcsolat nem minden. A saját személyiségemből adódik, hogy mit tudok túlélni és hogyan. Nem fogok bocsánatot kérni senkitől azért, mert nem sírok itt a GYK-n amiatt, hogy magányos vagyok. Nem állok be a sorba és nyavalygok amiatt, hogy nincs barátom/férjem/szeretőm, hanem élem az életemet és a lehetőségekből a lehető legjobbat próbálom kihozni.

Egyébként amellet, hogy itt fröcsögtök rám, ti már elgondolkodtatok azon, hogy vajon miért nincs párkapcsolatotok? A körülményeket, a társadalmat, meg a mocskos, érzéketlen világot hibáztatjátok? Nem lehet mégis, hogy bennetek (is) van hiba?

2015. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
én pl tudom ,hogy az én hibám, de attól még nagyon rossz maganyosnak lenni.én nem pár évig voltam/vagyok az, hanem mindig is.sose volt párkapcsolatom, és mar egyre nehezebben bírom.és no vagyok én is.
2015. ápr. 4. 10:22
 17/34 anonim ***** válasza:
Én pontosan tudom hogy miért nincs párkapcsolatom, és hogy nem is lesz, nem kell rajta gondolkodnom.
2015. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Senkit nem akartam megbántani, csak a 64%-os agresszív, nőket lenéző válaszoló dühített fel.
2015. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

"Senkit nem akartam megbántani, csak a 64%-os agresszív, nőket lenéző válaszoló dühített fel."


A francokat nem. Engem meg a te demagóg okoskodásod dühített fel. Nőként még mindig ezerszer könnyebb párkapcsolatot találnod, mint nekünk, hiszen a fél világ a ti feneketeket nyalja, az hogy sokatoknak akkorák az igényei, hogy nincs az a férfi, aki meg tud nekik felelni az szintén a ti hibátok.

2015. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennél öngyilkos azért, mert nem találnám meg életem párját. Akkor nagy valószínűséggel bejárnám a világot, másokon segítenék. Az is élet.
2015. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!