Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha biztosan tudnád, hogy sose...

Ha biztosan tudnád, hogy sose lesz párkapcsolatod, végeznél magaddal vagy leélnéd úgy az életed?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 11:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
tudok még maszturbálni, amúgy meg akkor másban keresném az örömöt :D
2015. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha csúnya volnék, de annál nagyobb ésszel megáldva ezáltal a keresetem olyanra fordítanám ami egy párkapcsolatnál nagyobb örömet okoz.
2015. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
és az mi lenne?
2015. ápr. 3. 11:48
 4/34 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy végeznék magammal, de ezt biztosan csak akkor tudnám megállapítani, ha tényleg belekerülnék ebbe a helyzetbe.

Szerintem semmilyen öröm nem nyújt igazán tartós örömöt, ha az ember egyedül van és tudja, hogy örökké egyedül is fog maradni. Legalábbis nálam biztos így van.

21/F

2015. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Nem, habár lehet hogy csábító dolog lenne. Nem azért élek, hogy párkapcsolatom legyen, nem azért élek hogy nekem jó legyen. Egymásnak élünk, az a dolgom hogy örömet okozzak azoknak akik fontosak nekem.
2015. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%
Azonnal megölném magam. Már most is elegem van a magányból, és én gyerekeket, aranyos feleséget, családot szeretnék, szerintem ez az élet értelme.
2015. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak egy másik ember által vagytok képesek létezni, akkor valamit nagyon rosszul láttok az életben. Az élet annyival több, mint egy párkapcsolat.

Valószínűleg nektek azért vannak párkapcsolati problémátok, vagy azért vagytok magányosak, mert az emberek érzik rajtatok, hogy annyira, de annyira görcsösen kapaszkodtok vagy kapaszkodnátok beléjük. Ezzel óriási terhet raktok a másikra és ez nagyon ijesztő tud lenni.

Legyen saját életetek és ha ezt elértétek, akkor sokkal könnyebben fogtok kapcsolatot találni. Nem valakiért kell élni, hanem valakivel!

2015. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
43%

"Ha csak egy másik ember által vagytok képesek létezni, akkor valamit nagyon rosszul láttok az életben. Az élet annyival több, mint egy párkapcsolat."


Ez akkora baromság, hogy az félelmetes. Kívánom neked, hogy nem sokáig, de mondjuk azért pár évig légy magányos, és érezd át, hogy milyen az. Milyen érzés a magány, az örökös szexuális frusztráció, milyen érzés, hogy nem tudsz odabújni valakihez pedig szeretnél, milyen érzés, amikor nincs kit szeretni. Gondolom nő vagy, azok szoktak ilyen hatalmas okosságokat okádni magukból, amikor fogalmuk sincs arról milyen tartósan magányosnak lenni, éveken esetleg évtizedeken át. Igen az élet több, mint egy párkapcsolat, csak éppen párkapcsolat nélkül üres, és sötét.

2015. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
Francnak kell saját élet
2015. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%
Arról nem is beszélve, hogy mi a túró az a saját élet? Csak saját életem van, egyedül is funkcióképes vagyok. Az, hogy gyűlölöm a magányt, más kérdés. Tudok egyedül élni, ha nem tudnék már régen megöltem volna magam. De nem akarok egyedül élni! Szóval köszönöm de ebből a szivárvánnyal telefosott demagóg dumából én nem kérek!
2015. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!