Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan felnőttek...

Vannak itt olyan felnőttek akik felnőttek bulik nélkül?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én a diszkóbelépőn is piát vettem :D
2014. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Minek mentem volna buliba, amikor annyi haverom volt mindig, meg a melóhelyeken is ez volt a bajom. Mindenkivel bratyiztam, fárasztottam őket, utána meg haza.

Ez ilyen megrendezett dolgoktól, mint a "buli" mindig is hánytam. Összejönnek szépen megfésült, illatos emberkék, szorongatnak egy poharat, és emelt hangerővel üvöltözik túl egymást. És közben üvölt a zene.

Buli.....

2014. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sosem vonzott a disco. Koncertre jartam volna szivesen, de akkor meg nem volt ra penzem, most meg csalad mellett mar nincs ra penzem...Meg mar nem lenne ugyanaz. Tinikent sokat hallgattam a buliarcokat, milyen kiraly dolgok tortennek a disco mellett a csalitosban...

Amikor vendeglatos zenelessel foglalkoztam,akkor lattam, hogy mirol maradtam le: semmirol.

A hazibuli mar mas kategoria volt: zart kor, ki kivel vonul felre, stb. Aztan a suliban meg ment a kavaras, meg a vetites... Nekem akkor sem hianyzott, utolag sem banom, hogy nemet mondtam, amikor hivtak.

Baratokkal meginni egy sort, beszelgetni, sokkal tobbet er.

Mikor szombaton kell mennem dolgozni, mindig latom, hogy 15-16 eves kislanyok holtfaradtan felreszegen tantorognak hajnalban a fehervari uton, fenekuk kinn.... Hat ha neik ez buli...

2014. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kinek mi a buli? Az én szóhasználatomban egy 3-6-10 fős társaság, akik körbeülnek, beszélgetnek, söröznek, társasoznak, hülyülnek. Esetleg egy-egy koncert, de egy kezemen meg tudom számolni azt is.

21L

2014. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az igazi buli az az, hogy barátokkal, vagy egyedül is néha olyant csinálsz amit a szürke hétköznapokon nem szoktál, tehát jól érzed magad! Buli nélkül nem lehet felnőni! Buli nélkül gyerek marad az ember!
2014. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a szót is kitöröltem a szótáramból
2014. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, szóval nekem kifejezetten kimerítő és kényelmetlen lenne a "bulizás". Sosem éreztem szükségét, kielégítő életet élek nélküle. Egy barátnőm pont most jön ide, hogy itt aludjon. Kajálunk, filmet nézünk, jó lesz. Nekem ez a buli. :) (22 éves vagyok.)
2014. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!