Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan felnőttek...

Vannak itt olyan felnőttek akik felnőttek bulik nélkül?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
felnőttnek lenni nem buli?
2014. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Jelen! Sosem buliztam, sosem vonzott a dolog, inkább filmeket néztem, kirándultam vagy könyvet olvastam. A bulik kimaradtak az életemből.
2014. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jajj de jó akkor nem leszek egyedül ezzel.
2014. dec. 19. 22:26
 4/17 anonim ***** válasza:
csatlakozom. Már régen nem buliztam, de nem is vágyom rá. Mi inkább otthon élvezzük a meleg lakást, egy jó filmet, és iszunk finom kakaót :)
2014. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja, a jó könyveket elfelejtettem leírni.

22.32 vagyok

2014. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
Persze ezért vannak 1000-ren 40 felett a diszkóban, akkor élik ki magukat a vének.
2014. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én. Sosem voltam buliban. Egyszerűen nem vágytam rá. Disco közelébe se mentem soha.

Jártam/járok viszont színházba, moziba, kirándulni, utazni...

29/N

2014. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jelen. 22 éves vagyok, sajnos lassan 23. :) Egy kezemen megtudom számolni hányszor voltam buliban. Olyan 3-4-re emlékszem, és mindet halálra untam. Nem szeretem a tömeget, a részegeket, alkoholt is csak addig amíg jól esik, de részeggé nem tehet, nem szeretem kitenni a mellem és/vagy a fenekem, és az ilyen helyek zenei palettái is távol állnak tőlem. Szóval abszolút sztornó, és nem érzem, hogy kimaradtam volna valamiből. Nekem más jelenti a kikapcsolódást.
2014. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Antiszociális állatként nem volt túl bonyolult, inni meg itthon is tudok :)
2014. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer voltam diszkóban, 15 évesen, de nem tetszett. Egy kezemen meg tudom számolni hány buliban voltam, de egyiken sem éreztem jól magam. Vagy részeg idióták csinálták a fesztivált, vagy mindenki füstölt és levegőt se lehetett kapni.

Jobban szeretek külön vagy kisebb csoportban beülni egy kávéra vagy sütizésre a legjobb barátnőkkel és dumálni.

2014. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!