Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik máshogy gondolkodnak, mint a többiek?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni, hogy ez a...bolgyó nem nekem való, nem értem az embereket és ők sem értenek engem, egyedül érzem magam T_T Szóval van valaki, aki olyasmi, mint én és szeretne beszélgetni?

16/L


2014. júl. 11. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, rám egészen jellemző volt a teszt, sőt a gyengeségeimet is eltalálta. No mindegy.

Ami a könyveket illeti, elolvastam az összes Yalomot, a legtöbb Fromm-ot (kezdd A szeretet művészetével), két Frankl-t (...mégis mondj igent az életre), egy-egy Buscagliát (A szeretet) és Laustert (A szerelemről, a szeretetről).

Jó olvasást, remélem, hogy tetszeni fognak

2014. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 12. 17:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is a belülről érzők táborába,a gondolkodó emberekhez tartozom, akik nem a külsőségeknek, a másoknak megfelelésére él ezen a világon.
2014. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia :) én 17/L vagyok és néha én is eléggé egyedül érzem magam:( Szóval ha szeretnél írj ! Bárki írhat igazából , szívesen beszélgetnék bármiről.

Azt nem tudom , hogy én mennyire vagyok "más" de én is gyakran úgy érzem h nem értenek meg.

2014. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!