Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan emberek,...

Vannak itt olyan emberek, akik máshogy gondolkodnak, mint a többiek?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni, hogy ez a...bolgyó nem nekem való, nem értem az embereket és ők sem értenek engem, egyedül érzem magam T_T Szóval van valaki, aki olyasmi, mint én és szeretne beszélgetni?

16/L


2014. júl. 11. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szintig mindenki így érzi szerintem, a nem tökéletes kommunikáció miatt.

De amúgy beszélgethetnénk, csak lehet hogy te másképp gondolkodsz máshogy mint én.

16/F

2014. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel itt engem is mindig lepontoznak és lehurrognak, azt hiszem én is másképp gondolkozok, de hát ez van. :)
2014. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi az, amiben máshogy gondolkodsz? Ha belegondolsz, most már 7,3 milliárdnál több ember él a földön, biztos van hozzád hasonló :)
2014. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos dolgokban én is máshogy gondolkodom,de nem biztos,hogy úgy,mint te. :) De ha gondolod beszélgethetünk..
2014. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Az ember aki más ***** válasza:
No ez érdekesen kezdődik...egy 16 éves lány,aki máshogy gondolkodik...halljuk.))
2014. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz, ha esetleg az előző válaszolókkal valamilyen okból kifolyólag nem tudtál jól elbeszélgetni :)


(19F amúgy)

2014. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, mesélsz magadról? :)
2014. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is máshogyan gondolkodom. Csoda, hogy egyátalán gondolkodom. Én buta vagyok. Kevés olyan élethelyzet van amiben magabiztosan veszek részt. És nem is ez gond. Egy buta ember mit tehet, mikor egy sokfős közösségben mindenki egy valamire gondol már rég óta, én meg még csak akkor próbálom kideríteni, hogy hol vagyok. Így nehéz magabiztosnak lenni, ha te maradsz le mindig. Hú, de eltértem a kérdéstől. F
2014. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Megoldás: Próbáld megérteni, miért gondolkodnak másképp az emberek. Ugyanis ennek oka van. Például lehet egy ok, hogy ritka személyiségtípusba tartozol, mint ahogyan én is (MBTI teszen INTJ vagyok). Számomra az emberek idegen lények, akiket meg kell fejtenem. Ma már értem őket, sok pszichológiai könyvet olvastam, gondolkoztam. Nem szeretnék olyan lenni, mint ők, találtam néhány embert, akik megértenek. A többiekkel meg nem kell foglalkozni. Ha szeretnéd, segítek.

2014. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat c:

13:30 Szerintem ez az MBTI teszt olyan hülyeség...nekem legalább is mindig másmilyen eredmény jön ki, múltkor ENTP voltam, most meg vmi ISTP asszem :/ Nem hiszem, hogy valakiről ennyi alapján meg lehet állapítani, hogy milyen. Amúgy tudnál konkrét könyvcímeket mondani? :o

2014. júl. 12. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!