Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolkodnak így az...

Miért gondolkodnak így az emberek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen kapósak az emberek a népbutításra, gondolok itt a mindenféle műsora mint például a valóvilág? Hogy lehet az hogy erről az emberek képesek hosszan és kitartóan arról beszélgetni hogy tegnap melyik szereplő milyen undorító dolgot csinált?!

Az embereknek már csak annyi örömforrása van hogy tud néhány ostoba emberen röhögni és verni a mellét hogy neki 3 több az IQ-ja?

Vagy azon hogy nem lehet emberekkel politikáról beszélgetni, mert ha más véleményen vagyok mint az illető és próbálok neki néhány tényt felhozni akkor azzal zárja le hogy ez hülyeség és elkezd engem szidni hogy milyen egy ostoba szemét vagyok.

Miért van az hogy az emberekkel ha kedves próbálnék lenni már azon gondolkodnak hogy milyen hátsó szándékom lehet?

És ha esetleg megmerem említeni egy " nagy hazafinak" hogy ami itt megy minőségileg pocsék és hogy ezen változtatni kéne és egy olyan példát hozok fel hogy ha máshol megveszed ugyan azt a márkát jobb minőséget kapsz , és hogy ezt az emberek még így is megveszik sőt ez nem csak ezzel van így hanem sok minden mással is. Erre olyan reakciókat kapok hogy hazaáruló, ha nem tetszik el lehet menni, vagy hogy ez a török megszállásnak köszönhető a mostani helyzet.


Mindenki hibáztatja a másikat, ahelyett hogy a megoldáson gondolkodnának és amit elképzeltek a nehézségek ellenére is véghez vinnék, és ha esetleg, ha valami változik akkor azzal együtt is haladni tovább.


2014. jan. 15. 16:00
 1/5 anonim válasza:
68%
Ez azért van és azért veszed észre ezeket a dolgokat, mert az átlagnál értelmesebb ember vagy.
2014. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mert könnyebb. Az ember úgy van kitalálva, hogy mindig a könnyebb utat keresse. És gondolkodni még az okos embereknek is sokkal nehezebb, mint nem gondolkodni.
2014. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mindenki hibáztatja a másikat, ahelyett hogy a megoldáson gondolkodnának..."


Azért nem mindenki. Vannak azért olyanok is, akik már megtalálták a megoldást a Való Világ nézésében. :D


Komolyra fordítva a szót, igazad van sajnos. Nekem is a melóhelyen egyfolytában az megy, hogy ki mit látott a valóvilágban, de azért szerintük ez szörnyű és undorító, ami ott megy.


Hát nem tudom, nekem is szörnyű és undorító, de én valamiért nem nézem...

2014. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát de figyelj ha téged nem érdekelnek az ilyen műsorok gondolom elfoglalod magad olyan dologgal ami érdekel. Szerintem senki nem hülyéz le ezért. Nézhetsz discoveryt, Isten tiszteletet vagy vmi mást helyette, de ha vkit ez tud szórakoztatni miért ne nézhetné? Attól szerintem nem lesz hülye ő is h tud a hülyéken szórakozni. Nem szoktam nézni a valóvilágot rendszeresen mert általában eltudom foglalni magam mással, de azért láttam már belőle pár részt és attól h a bent lakók nem az eszükről híresek még tudnak szórakoztatóak lenni.

Politikai része a kérdésednek való igaz h egyesek egyből elkezdenek személyeskedni és nem pedig ész érveket felhozni, ennek oka pedig az úgy mond általános tudatlanság illetve még h a politikához se ért az illető. Azért egy kicsit kulturált embernek is alap h egy vitában nem kezdünk személyeskedni.

A "nagy hazafiak" között is vannak unintelligens emberek, de a szocik között is főleg az öreg nagymamák.

Sajnos gondolkodás módunk le van maradva 50 évvel ami egy részt a kommunista múltnak is köszönhető meg úgy az alap magyar mentalitásnak. Ha ez zavar hát egy megoldás van, ne keresd az ilyenek társaságát.

2014. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ez az egész nem a valóvilág ellen volt. Hanem a társadalmi problémákról, az emberek dolgokhoz való hozzá állásáról.

Természetesen nem minden ember a fent említett módon viselkedik és reagál.

2014. jan. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!