Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti milyen esetben lennétek...

Ti milyen esetben lennétek öngyilkosok? Monduk megvakulás, kerekes székbe kényszerülés stb.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 07:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak a megvakulás. Illetve ha öngyilkosságnak számít ha keres székbe kocsi után kötöm magam akkor akkor is, de legalább viccesen halnék meg :D
2014. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

én akkor ha el tudom azt mondani, hogy mindent megtettem, mindent megpróbáltam és akkor sem megy.

érdekes egy katasztrófahelyzetemben sem tudtam ezt kimondani, mert soha nem éreztem ezt, hogy nincs kiút.

2014. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
ja meg amúgy nem vagyok meggyőződve arról, hogy halál után jobb lenne...
2014. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

1.Ha meghalna a családom.

2.Ha meghalnának a barátaim.

3.Ha meghalna az, akibe szerelmes vagyok.

2014. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Én például olyan miatt, hogy elvesztem a munkahelyem, vagy ilyesmi, nem nyírnám ki magam, egészen biztos vagyok benne.

Hiszen azt is azért csinálom, hogy a szeretteimnek jó legyen.

Mondjuk, ha egy balesetben én megnyomorodnék, és a szeretteim ne adj' isten, meghalnának, és nekem nyomorultan kéne egyedül(!) élnem, akkor szerintem vége lenne.

Magamat ismerve nem adnám fel egyből. De ha tényleg egy ilyen katasztrófa történne, akkor elgondolkodnék rajta. De szerintem nem lenne erőm megtenni.

2014. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Az általad írtak miatt (valószínűleg) nem.

Láttam már SM-ben leépült embert, aki az utolsó napjait szenvedte. Akkor fogalmazódott meg bennem, hogy ha hasonló típusú neurológiai betegséget diagnosztizálnának nálam (SM, Parkinson, Huntington...), akkor kihasználnám a lehetőségeimet és élném az életet, ameddig csak lehet, de egy bizonyos szintű leépülés után (amikor még van cselekvési és döntési lehetőségem) inkább véget vetnék valahogy az életemnek még idejében, minthogy utána én, és velem együtt a környezetem is csak szenvedjen.

2014. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Az élet szent dolog,minden napnak meg van a maga baja ás a maga öröme,akard a jót,hivj meg egy szerencsétlen hányatott sorsú embert a hajlékodba,olyat aki nem tudja viszonozni csak próbáld meg,balzsam lesz a lelkednek
2015. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!