Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti milyen esetben lennétek...

Ti milyen esetben lennétek öngyilkosok? Monduk megvakulás, kerekes székbe kényszerülés stb.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 07:02
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki azt hiszi hogy az öngyilkosok gyenge, gyáva és önző emberek. Na ja , 20 éve azt hitték csak a melegek lehetnek AIDS-esek és csak a dohányosok lehetnek tüdőrákosok, ezzel az erővel azokat is utálni lehetne akik szívrohamban halnak meg mert miért a fra..ncnak kell minden este a tv előtt egy vödör nápolyit megenni??? Azt én is elítélem amikor egy vállalkozó tönkre megy és felakasza magát hátra hagyva 3 gyereket, vagy amikor valakinek van egy csomó szerettje és fájdalmat és lelkiismeretfurdalást meg bűntudatot okoz neki azzal amit

tesz, de sok embernél egyik eset sem áll fel, csak egyszerűen azt hiszik ezzel teheteik a legjobbat a világgal. Olyan nagy liberalizmus meg tolerancia van mégis úgy tekintenek rájuk mint 500 éve egy eretnek feketére.

2014. jún. 25. 07:59
 22/47 anonim válasza:
Figyu, nem a saját akaratodból jöttél erre a világra, tehát jobb megvárni, hogyan rendelkezik felőled a fennvaló.
2014. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Nincs fent semmi csak felhők, nem egy olyan dolog szerint fogom leélni az életem aki lehet nincs is :)))
2014. jún. 25. 11:44
 24/47 anonim ***** válasza:
Ebben a megközelítésben, akár az is lehet hogy van :)
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:
De amúgy öngyilkosnak lenni nem feltétlenül gyáva dolog, hanem egy erős, bátor elhatározás. Életedet adod a halálért, ott már nem lesz másnap, ahol talán jobbra fordulna valami. Ebben ez a rémisztő valahol, hogy az életedet adod a "semmiért". Mekkora teher kell ahhoz, hogy valaki megtegye?
2014. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Ha meghalna a gyerekem, vagy már úgy érezném semmi hasznom ezen a Földön, csak teher vagyok mindenki számára.
2014. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:

Azért biztos akadnak örömteli dolgok amit szertnél megtapasztalni halálod előtt. Szerintem inkább ezeken gondolkozz mint az öngyilkosságon.

A kiváltó okokra pedig kizárólag feldolgozás szempontjából szabad gondolni.

2014. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
En semmikepp nem lennekongyilkos. Barmennyire is szornyu helyzetben vagyok, megprobalnam elvezni az eletet. Meg ha tudom is hogy meg fogok halni, addig is amennyire tudok, elvezem az eletet, sok idot toltok a szeretteimmel es tisztazok magammal minden dolgot. Remelem egyikotok sek lesz ongyilkos!
2014. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Dr. Kecske válasza:
Nem tudom én biztos nem bírnék ki egy napnál többet kerekes székben
2014. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Én néha azért szeretnék öngyilkos lenni, mert már nem bírom elviselni az anyámat, és úgy nem terrorizálhatna többet.
2014. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!