Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti milyen esetben lennétek...

Ti milyen esetben lennétek öngyilkosok? Monduk megvakulás, kerekes székbe kényszerülés stb.

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 07:02
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
58%
Ha fürdés közben a kádba kakálnék. Nem tudnám feldolgozni.
2014. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Remélem, semmilyenben. Pedig eléggé depresszív személyiség vagyok. Vannak ezzel kapcsolatban nagyon jó könyvek, amelyeket elolvasva választ kaptam az ezekkel kapcsolatos kérdéseimre. (Yalom, Frankl)
2014. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
31%
Most nem azért de vakon, hogy tudnál végezni magaddal?
2014. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 Zsebvirág ***** válasza:
Én már egy ideje az öngyilkosságon gondolkozom. Nincsenek barátaim, a nyárra nem találtam munkát, a középiskola egy agy rém volt nekem, csak 1 sz@r érettségim van, semmi több. Vhogy úgy érzem, hogy semmi értelme az életemnek. :(
2014. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Zsebvirág, pedig nagyon helyes, kreatív neved van. Ez lehet akár egy zsebre varrt, hímzett virág is, de lehet egy szegény virág is, akit letéptek, zsebre vágtak, így ott kókadozik a sötétben…


Neked még van elég időd, hogy jóra forduljanak a dolgaid, hidd el, egyszer még nevetni fogsz ezeken a gondolataidon. Én már sokkal idősebb vagyok, és én is voltam rossz passzban elég sokáig (évekig), és nagyon örülök, hogy nem próbáltam meg korábban ostobaságot csinálni.


Én sem jelentkeztem rögtön érettségi után sehová, mert nem volt kedvem, aztán 3 év munka után mégis kedvet kaptam hozzá, és elvégeztem egy főiskolát. A középiskolát én is utáltam - nem is mentem el egy érettségi találkozóra sem - de akkor legalább annak örülj, hogy vége van, ha olyan rossz volt.


Az élet olyan, mint egy hullámvasút, ha most ennyire rossz minden, akkor nemsokára jön egy jobb szakasz :-)

2014. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim válasza:
Ha elveszitenem a csaladom ,kislanyomat es felesegemet
2014. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
Ha évekig dolgoztál MINDEN erőddel egy álom megvalósításáért, és pont, amikor már látnád a kemény munka végét, akkor történik egy fordulat, és azt veszed észre, hogy kudarcba fulladt minden. Előzetesen persze sokat küzdöttél az életben, értek kudarcok, de most igazán testestül-lelkestül beleadtad minden erődet, és erre darabokra hullott minden. Amikor belefáradtál az életbe, na én akkor alszom el örökre.
2014. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyzethez idővel alkalmazkodhatunk. Én is sokáig gondolkoztam minden sz@rságon. Öngyilkos akartam lenni, meg összevágtam a tenyeremet, hogy tudjam mennyit bírok, a falat ütöttem... Elég durva magán kirohanásaim voltak...

Aztán elkezdtem kicsit önzőbb módon szemlélni a világot és ez rengeteget segített. Emberek közé inkább nem megyek, ez gondolom mindenki érdeke.

2014. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
Nagypapám 8. éve!!!!! leukémiás. Gyógyíthatatlan, de szinten tartható a betegsége. Rengeteget szenvedett szegény és rengeteg fájdalmat kellett neki eltűrnie. Mégsem akart soha meghalni. Mindent megtettünk az egészsegéért és Ő sem hagyta el magát és még most is köztünk van. Kapál a kertben, mindent csinál. Él és virul. Szóval emberek semmi ne adjon okot az öngyilkosságra. Mindenhonnan van kiút.
2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:

A feltevés morbid.

Nyilván van olyan helyzet amikor az ember elgondolkozik rajta. De egy betegségből van remény a felgyógyulásra.

Sértő a a vélemény megnyilvánulás egy vak, vagy egy halássérült számára./ akkor minden sérült legyen öngyilkos?/

2014. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!