Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 34 éves férfiként nem találok...

34 éves férfiként nem találok rendes lányt?

Figyelt kérdés
van kedve valakinek ismerkedni?

2014. máj. 25. 19:21
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Igen értettem ezért mondtam ,hogy köszi eggyet értek veled ! sajnos így van
2014. jún. 1. 19:29
 32/33 Fish1 ***** válasza:
Ha pszichológiában utánaolvasol, az a következőt mondja: adott személyiségszerkezetű ember hozzá hasonló személyiségszerkezetűt vonz. Vagyis pl. egy önbizalomhiányos és bizonytalan ember egy ugyanilyennel fog összeállni, míg egy magabiztos egy ugyanolyannal. Szerintem ezt meg tudod figyelni a saját életedben is, hogy milyen emberek vesznek körül. Volt olyan időszakom, mikor pesszimista voltam és mindenen siránkoztam, akkor ugyanilyen emberek voltak körülöttem. Most, hogy már teljesen másképpen látok szinte mindent, egész más emberek vannak körülöttem.
2014. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na figyeljetek a társkereső oldalak kamuk mindenütt fizetni kell mindenért csak a regelésért nem.Hiába irok egy lánynak de ha neki nincs kreditje nem tud visszajelezni,én meg le vagyok törve miért nem irnak.
2014. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!