Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem van a baj, ha nem...

Velem van a baj, ha nem találok olyan lányt, akit szeretek és viszont szeret? Más miért talál szerelmet és én miért nem?

Figyelt kérdés

Azt látom,hogy mindenki talál valakit.De nekem még lehetőségem sincs rá.Eleve egy kalap szar az életem és nem tudok változtatni,mert mások mindig visszahúznak.Nincsenek lány ismerőseim.Az internetes ismerkedést pedig eleve veszett ügynek tartom.Majdnem 23 évig tartogattam magam és vártam a nagy őt,aki nem jött.

Már azon agyalok,hogy feladom az egészet.Megpróbálok összeszedni egy szórakozóhelyen egy r1b@ncot és megfektetem.Állandóan csak azt hallom,hogy milyen jól nézek ki,okos vagyok és a többi,de akkor mégis hol a hiba?

Rendes ember vagyok.Segítek a szüleimnek,ha a barátaimnak szükségük van rám,akkor ott vagyok.De mégis szarnak rám az emberek.

Aki kutyába se veszi a párját annak van,nekem meg nincs,pedig már nagyon vágynék rá,hogy valaki hozzám bújjon és azt mondja,hogy szeret,de egyre valószerűtlenebbnek látom,hogy ilyen lesz.



2013. dec. 7. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2013. dec. 7. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Kár, pedig ismerkedtem volna :(
2013. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Te hol laksz?
2013. dec. 7. 19:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Mi tévő legyek?
2013. dec. 7. 20:06
 6/16 anonim válasza:
Mindig az első a legnehezebb, nyiss a lányok felé.
2013. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kitartónak kell lenni. Nézd, a mai világban sok lehetőség van arra, hogy párt találj. Az internetes dolgot nem éppen ajánlom, mert becsapós is lehet, és csak csalódás érhet.

Én sem éltem sokat eddig, nem is voltam még szerelmes... de türelmes vagyok...várok, ami persze a legnehezebb. Múlik a szerencsén, az időponton, a szituáción. Járj nyitott szemmel, és ne állj le ilyen kis olcsó nőkkel, szerintem felesleges, utána úgysem vennének komolyan.

Csak hajrá, sok sikert! :)

2013. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindig az olyan embereknek lesz normális barátnőjük, akik hót bunkók, és abszolút nem érdemelnek meg kb. semmilyen lányt sem. Ez alap törvény.
2013. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Győr-Moson-Sopron megye.

Azt tudom javasolni, hogy ne keress valakit ennyire görcsösen, mert azt tényleg megérzik a lányok és menekülnek. Legyél elégedett saját magaddal, aztán járj el otthonról, flörtölgess, ismerkedni bárhol lehet, a végén valakivel csak összejön.

2013. dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát apukám, ha Bp-en élsz, nem vagy fogatlan 3IQ-s debil, és nem találtál magadnak egy épkézláb nőt 23 éves korodra, akkor csak van benned valami defekt.


nagyjából egy korosztály vagyunk, ha körbenézek a 23 éves, vagy annál idősebb szűzfiú ismerőseim között, és levonom a konzekvenciát, akkor nem sok esélyt jósolok neked...

az ilyen fiúkban mindig van valami megmagyarázhatatlan furcsaság (lehetnek akár jóképűek vagy okosak), ami taszítja a lányokat.


van olyan ismerősöm is, aki annyira vesztesnek érezte magát, hogy elment prostihoz. na, azóta sem feküdt még le vele lány ingyen, igazi vágyból. szóval ha nem akarod életed hátralévő szexuális élményeit egy kocsi hátsó ülésén vagy egy erre berendezett lakásban megélni, akkor inkább hagyd ki a ribiket.


menj el önismereti tréningre vagy piszológushoz, ott majd szép lassan fény derül a titokra.

vagy kérd meg a barátaidat, hogy segítsenek csajozási tanácsokkal.

2013. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!