Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a legjobb barátom néha...

Ha a legjobb barátom néha gúnyneveket talál ki rám, és mások előtt mondja ezeket (és kinevetnek), akkor mit csináljak? És csak addig rendes velem, amíg el nem kér valamit.

Figyelt kérdés

17/F

Én ezeken gondolkodtam:

1. Mondjak neki valami nagyon durvát vissza.

2. Többé ne találkozzak vele.

3. Verekedjek vele össze.


Más barátaim nem nagyon vannak. Az elején nem volt ilyen, de már elég régóta ezt csinálja, pedig én biztos hogy nem adtam rá okot.


2013. okt. 14. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
adj neki egy pofont meg csulázd le oszt kész... aztán már többet nem fog veled kötekedni ;)
2013. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne barátkozz vele, keress már barátokat
2013. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem is igazi barát, ha gúnyneveket talál ki neved. Lehet, hogy féltékeny valamiért rád.

Te is találj ki neki valami nevet, és próbálj másokkal barátkozni.

2013. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
,,legjobb barát?" Az ilyen nem barát. Küld el őt a ____-be.
2013. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát inkább 100 ellenség mint egy ilyen barát... hagyd őt a ..ba, én is ezt mondom
2013. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igaz nehéz lesz egy új barátot keresni, akiben ténykeg megbízok, nehezen... de biztos sikerülni fog.

Köszönöm!

2013. okt. 14. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,efféle kapcsolatra mondják:akinek ilyen barátja van,nincs szüksége ellenségre!Mond meg neki a véleményed és hagyd a francba.Ne pazarolj rá időt,találsz még rendes ,igazi barátot is.
2013. okt. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!