Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm nem ír vissza viberen és kijelzi hogy látta?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,facebook-on is hány ilyen ismerősöm van...
2013. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Megjelent a kedvenc sorozatának a legújabb része, és baromira nincs kedve veled foglalkozni.
2013. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan valami váratlan dolog történt, vagy valami fontos dolga akadt, ezért nem volt ideje visszaírni. Az is lehet hogy egyszerűen elfelejtett visszaírni.
2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nagylzs ***** válasza:
78%
Az a valószínűbb, hogy nem igazán a barátnőd. A kevésbé valószínű hogy épp szívinfarktust kapott - ez esetben tárcsázd a mentőket.
2013. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért ha valaki nem ír vissza, az még nem egy tragédia, bármi történhetett... Szívinfarktus, agyvérzés, epilepsziás roham, megjött neki stb...
2013. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én mindig visszaírok, nem tudnám megcsinálni azt h eseleg órákig nem írok vissza, hanem már látom h írt, és épp nincs semmi dolgom akkor miért ne írnék én is neki!? Viszont vannak akik szándékosan nem írnak, és ez szerintem irdatlan bunkóság. Persze akad, aki azért nem ír, mert tényleg valami dolga akadt. Velem is előfordult már, de nem gyakori.
2013. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a rendőrséget! Lehet, hogy azért nem válaszol, mert egy pszichopata gyilkos csonkolta a kezeit csuklóból!!!
2013. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!Én öngyilkos lennék.
2013. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szärd le magasról. Ha akar, ír. Ha nem, nem.
2013. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne tört magad!Lehet hogy valami bántja. (Nem úgy gondolom hogy miattad hanem pl., gondok a családban, rossz jegyek a suliban stb...)Hagyj neki egy kis időt, akkor biztosan vissza fog írni!
2013. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!