Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem van a baj, ha nem...

Velem van a baj, ha nem találok olyan lányt, akit szeretek és viszont szeret? Más miért talál szerelmet és én miért nem?

Figyelt kérdés

Azt látom,hogy mindenki talál valakit.De nekem még lehetőségem sincs rá.Eleve egy kalap szar az életem és nem tudok változtatni,mert mások mindig visszahúznak.Nincsenek lány ismerőseim.Az internetes ismerkedést pedig eleve veszett ügynek tartom.Majdnem 23 évig tartogattam magam és vártam a nagy őt,aki nem jött.

Már azon agyalok,hogy feladom az egészet.Megpróbálok összeszedni egy szórakozóhelyen egy r1b@ncot és megfektetem.Állandóan csak azt hallom,hogy milyen jól nézek ki,okos vagyok és a többi,de akkor mégis hol a hiba?

Rendes ember vagyok.Segítek a szüleimnek,ha a barátaimnak szükségük van rám,akkor ott vagyok.De mégis szarnak rám az emberek.

Aki kutyába se veszi a párját annak van,nekem meg nincs,pedig már nagyon vágynék rá,hogy valaki hozzám bújjon és azt mondja,hogy szeret,de egyre valószerűtlenebbnek látom,hogy ilyen lesz.



2013. dec. 7. 19:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom is a p*cs@ba az egészet.
2013. dec. 8. 10:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Helyes! Több marad az egészséges pasiknak.
2013. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hülye f@*z...
2013. dec. 8. 17:55
 14/16 A kérdező kommentje:

Az ilyen hozzád hasonló férgek fejét vertem a vasszekrénybe gyerekként,mert lenéztek.Aztán meg senki nem hitt nekik,még véres fejjel sem.

Hogy őszinte legyek némelyiket megöltem volna,ha nem állítanak le.De ez 12-13 évesen volt.

2013. dec. 8. 17:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Aha! És csodálkozol, hogy nincs partnered. Hát, én nem.
2013. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne parázz, majd találsz valakit.


Ez nem úgy működik, mint amikor trappista sajtra fáj az ember foga, akkor bemegy a boltba, és vesz.


A lány ismerősök számát többféle módon lehet növelni.


Suli/munkahely esetleg? Ne görcsösen keresd, abból jó nem sül ki. Beszélgetni, teljesen mindegy alapon, ha valaki Téged akar, az úgyis ki fog derülni.


Nagyon fontos, hogy ne azzal kezdd önmagadban, hogy elvárások. Ne legyenek extra elvárásaid, mert az megbélyegzi az egészet. Természetesen alap dolgok lehetnek: legyen tiszta, ápolt, stb.


Aki meg kutyába sem veszi a másikat, azt előbb-utóbb ott fogják hagyni.

2013. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!