Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 34 éves férfiként nem találok...

34 éves férfiként nem találok rendes lányt?

Figyelt kérdés
van kedve valakinek ismerkedni?

2014. máj. 25. 19:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó szívemből szóltál!!
2014. máj. 28. 16:51
 22/33 anonim ***** válasza:

Nos, ha neten akarsz egy másik személyt megismerni, és kiderül 2 hét múlva az adott lányról, hogy pasi, akkor csakis magadat okolhatod.


A net csak a kapcsolatfelvételt könnyíti meg olyanokkal akikkel amúgy soha a büdös életben nem találkoznál, megismerni a másikat élőben kell(ene)!

2014. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Hello kérdező. Nekem ugyan ez a problémám, bár netes társkeresőn is próbálkozok, rémes eredménnyel...akinek írok levelet, kb 90%-kuk vissza se válaszol, aki meg igen , abból úgy kell kihúzni bármi féle kommunikációt.
2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

22#


Szerintem ezt a nagy átverős dumát, hogy pasik adják ki magukat nőnek, meg ronda nők szépnek, egy felfújt hülyeség, városi legenda. Mindenki tudja, hogy ha talira kerül sor, ott minden kiderül, tehát felesleges hazudnia. Maximum apró dolgokban szoktak az emberek füllenteni általában, hogy pl. dohányoznak vagy elhallgatják, hogy betegek, de még a tali előtt ezeket is bevallják, mert nekik sem érdekük felesleges köröket futni. Lényeg, hogy ne halogassátok a találkozást hónapokig, hanem kerüljön rá sor rögtön azután, hogy mindent megbeszéltetek egymásról, ami alapvető, és kész. Nem szabad tűrni, hogy valaki halogassa a talit hülye okokra hivatkozva. Ennyi. Én csak tudom, taliztam már ezer nővel. (Egyik se adta ki magát pasinak.)


32F

2014. máj. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
* illetve adta ki magát nőnek, pasi létére...
2014. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Végre
2014. máj. 30. 08:20
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerű, pláne hogy a mai időkben, mind az ilyen szájcsücsöritős csajokkal van tele a világ, plázacica babykkel. Mi az okod, hogy eddig nem jött össze vagy nemrég szakitottál?
2014. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Há-há, nem lehet egyszerre jobbra is és balra is menni. :D Rendes is legyen, meg pinája is... ejj... Na jó, kivétel erősíti a szabályt. De ahhoz évtizedek kellenek, h a kivételre lelj. Gondolom, nem 80 évesen akarod meglelni.

:D


Maradjunk abban, h erős kompromisszumokal és a lelki igények erőteljes alább adásával lehet találni nőt. Ha ez megfelel neked. Tehát sanszos, h túl magasak az elvárásaid, pajtás.

2014. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Igazad van mindenben:-//
2014. jún. 1. 10:31
 30/33 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, kedves kérdező. Csak szólnék, talán sejted, nem rosszból írtam, amit írtam. Hanem keserűségből. Együttérzek veled. Egy cipőben járunk, hasonlóan negatív tapasztalatokkal a nőkről ill a csajozásról.
2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!