Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 34 éves férfiként nem találok...

34 éves férfiként nem találok rendes lányt?

Figyelt kérdés
van kedve valakinek ismerkedni?

2014. máj. 25. 19:21
1 2 3 4
 11/33 bumbi02 ***** válasza:
Na igen, 34 évesen gyakorikérdéseken rendes lányt keresni.. Ez az igazi ismerkedés. Csak úgy kapkodni fognak a lányok utánad.
2014. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 gent1111 válasza:

Én 14 évesen se tettem volna fel egy ilyen kérdést...


Ideje önvizsgálatot tartanod.

2014. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
bumbi02, hány éves vagy?
2014. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Kitartás előbb utóbb jönni fog egy^^
2014. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
csoro kérdezőt ne bántsátok már!
2014. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 bumbi02 ***** válasza:
40%

21, de nem értem miért lényeges.


Súlyos problémák vannak, ha valaki úgy akar 34 évesen (!!!) barátnőt találni, hogy gyakorikérdéseken (!!) kiírja. Az online társkeresőkkel nincs semmi bajom, az elvileg arra van. Bár szerintem, ha valaki éli az életét, akkor ismerkedik, és az ellenkező nemmel is. És akkor talál rendes lányt is.


A nőknek pedig egy pasiban a fontos az, hogy biztonságérzetet nyújtson, állandó támaszt adhasson nekik, akármikor van rá szükségük. Egy 34 éves férfi, aki gyakorikérdéseken magát "alázza" azzal, hogy itt keres párt magának, nekem mindent sugall, csak nem biztonságérzetet. Arról nem is beszélve, hogy maga a kérdés értelmetlen. Legalább egy "Miért" beleférhetett volna még.

2014. máj. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Véletlen írtad lánynak a nőt? Lehet, hogy nők után kellene keresned a te korodban. aztán: biztos jó helyen keresgélsz? Nem túl nagyok az elvárásaid ahhoz képest, amit tudsz nyújtani (és mielőtt vki megkérdezné, nem feltétlenül az anyagiakra gondolok)?
2014. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat az értékeléseket így már sokkal jobb!
2014. máj. 27. 20:24
 19/33 anonim ***** válasza:

"Én azt nem értem, hogyha valaki már interneten akar ismerkedni, akkor miért nem társkeresőn teszi? Miért gyakorikérdéseken?"


Ezt könnyen kiderítheted. Regisztrálj fel egy társkeresőre (vagy akár az összesre), és próbálj ott becsajozni. Szerintem hamar meg fogod érteni.


32F

2014. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan mindegy már, hogy valaki tárkeresőn ismerkedik-e vagy itt? Internet mind a kettő!

Csak azt nem értem mi az istenverésének okoskodik itt mindenki, holott ugyanígy ebbe a kategóriába írogat az is, aki itt rázza magát, hogy minek kérdez ilyet a kérdező.

Szarhatjátok azt, ha valaki valakit ez életben vagy egy társkeresőn ismer meg, és az illetőről kiderül pár hét múlva, hogy egy paraszt!

Persze jobb élőben az tény is való, de próbáljon meg az ember a valóéletben ismerkedni, mikor mindenki ugyanúgy az okostelefonjával buzul az úton is vagy bárhol!

Én ismertem olyat aki elment szilveszterezni valami nyüzsgő helyre kifejezetten azért, hogy kerítsen magának barátnőt. De közben öt percenként osztott meg valamit az oldalán. Még az élő ismerkedés közepette is virtuálisan ájuldozott. Na, és ilyen emberek között ha nem talál az ember normálisat, még az az antiszociális :)

2014. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!