Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Őrültség földalatti házat...

Őrültség földalatti házat építeni arra az esetre, ha hajléktalan lennék?

Figyelt kérdés

Vagy bármi?

Tehát arra gondoltam, hogy állami, vagy önkormányzati területeken, valami kietlen helyen, földbe épített kunyhókat építenék, építészetileg ésszerű, igényes és modern megoldásokkal arra az esetre, ha esetleg hajléktalanná válnék, legyen hova mennem.


Tehát kihasználnám a civilizáció lehetőségeit és a civilizált igényeimet is (mert nyilván 1 év az utcán nagyon megváltoztatja az ember értékrendjét) ahhoz, hogy egy kis túlélő kunyhót berendezzek.



2013. dec. 1. 17:35
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

A lakókocsi szerintem úgy lenne a legjobb, ha egy kis transporterből lenne átalakítva:

[link]


A hőtartást meg meg lehet oldani szigeteléssel. Ablakokra hőtükör fólia (40%-ot visszaver elvileg a hőből) A belső teret meg fullra 5 vagy 10 centis szigetelő réteggel le kell fedni. Szerintem. Mondjuk mestermunka a karosszériát így leszigetelni.


Így már talán tartaná a hőt.

2013. dec. 12. 19:25
 42/45 A kérdező kommentje:
De persze vannak rendes lakókocsik is, nagyfateromnak is nagyon komoly van :) szereti is, persze én még nem vezethetem mert nincs jogsim.
2013. dec. 12. 19:26
 43/45 anonim válasza:
ha ennyi pénzed van hogy egy ilyen házat meg épitsd akkor ha haléktalan lennél akkor egyszerűen kiveszel egy szobát xDD
2013. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
h
2014. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalan lett (bezárták a diliházba), nincs netje, megszűnt a felhasználói fiókja is :)
2016. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!