Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ritka az ha valaki teljesen...

Ritka az ha valaki teljesen egyedül éli le az egész életét?

Figyelt kérdés

Barátok és párkapcsolat nélkül?


Én szerintem ilyen leszek, eddig is mindig magányos voltam és szerintem a jövőben is ez lesz, mert egyszerűen nem tudok ismerkedni, kapcsolatot kialakítani. Sokszor rossz érzés ez hogy nincs kivel találkozom, nincs aki szeret és lehet soha nem is lesz.


okt. 19. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A "teljesen egyedül" értsd senki nincs akihez szólhatna az ritka. A legtöbb embernek vannak szülei, barátai, ismerősei akikkel ideig-óráig elvan.
okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma már ez nem annyira ritka.


Azt írod, hogy ez rossz érzés, ha ez így van, érdemes lenne legalább megpróbálnod a barátkozást.

Vannak így mások is, biztosan van olyan hozzád hasonló korú ember, aki örülne a barátságodnak. Szóval ne add fel!

Jelentkezz valamilyen programra, csoportba, rengeteg helyen lehet ismerkedni.

Fb-on szerveznek túrákat, menj el,ha szereted a természetet, meglátod, mások is mennek ismerkedési céllal is.

De mehetsz valamilyen vallási programra is, vannak kifejezetten olyan programok, ahova mindenkit szeretettel várnak. Vannak felekezetközi programok is, szóval nem is kell olyan vallásúnak lenned, de ha ez nem érdekel, akkor elkezdhetsz valamit sportolni! Rengeteg a lehetőség, nem szabad feladni!

tegnapelőtt 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!