Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ritka az ha valaki teljesen...

Ritka az ha valaki teljesen egyedül éli le az egész életét?

Figyelt kérdés

Barátok és párkapcsolat nélkül?


Én szerintem ilyen leszek, eddig is mindig magányos voltam és szerintem a jövőben is ez lesz, mert egyszerűen nem tudok ismerkedni, kapcsolatot kialakítani. Sokszor rossz érzés ez hogy nincs kivel találkozom, nincs aki szeret és lehet soha nem is lesz.


okt. 19. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező írj magadról vmit.
okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Férfiak között elég gyakori probléma sajnos
okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jelen
okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
akkor tanuld meg, ez is ugyanolyan képesség mint beszélni egy nyelvet, vagy biciklizni.
okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Menj pszichológushoz! Ha akarsz kapcsolatot, akkor lesz is, csak le kell győznöd a kisebbségi érzésedet.
okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Kérdés mi a ritka.

1000ből 1, 100ból 1, 10ből 1?:)


Na meg mennyire magányosan?


A családomon kívül nekem sincs senkim.

Öcsémmel együtt tervezünk élni a jövőben is.

okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Egyetlen komoly baráti kapcsolatom van, ami régóta tart. De a srác nagyon elfoglalt, így személyesen nagyon ritkán találkozunk, szóval konkrétan csak a családtagjaimmal van napi, személyes kapcsolatom. Párom nincs, soha nem is volt és nem úgy tűnik, hogy lesz a közeljövőben.
okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Na én ilyen vagyok. Sosem volt senki akiben megbíznék és őszinte lennék. Még a szüleimmel sem. Szóval, jelen! 26/F
okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Ma-, vagyis a 90-es évektől kezdve ez nem ritka ma már. Sokan érthető okokból élnek így, sem önmaguknak, sem másoknak (már) nem akarnak fájdalmat okozni.
okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Nekem voltak barátaim, volt több komoly párkapcsolatom is.Már senki sincs az életemben, hosszú évek óta. Nem haltak meg,csak éppen más mellett vannak,vagy a családi életük buborékjában kínlódnak.

De nem másoktól teszem függővé, hogy milyen színvonalú az életem.És ahogy a mai "kapcsolatok" hosszát és milyenségét látom, nem tragédia,hogy nincs senkim - és nem is lesz többé.


55/F

okt. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!