Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság, mint ténylegesen...

Öngyilkosság, mint ténylegesen ésszerű megoldás az elhúzódó magányra?

Figyelt kérdés

Már nem bírom nagyon tovább. Voltam már Havervagyon, ilyen-olyan körökben, de egyre inkább nincs értelme az egész életnek.


Ahogy a klasszikus mondja: "you are already dead". A hasonló értékrendszerű emberek már zárt körökben vannak, az egyetemnek már régóta vége, akkor volt kb. utoljára lehetőségem megfelelő embert találni. Nem akarok tovább feleslegesen szenvedni.


Ez nem önsajnáltatás, azon már rég túl vagyok. Nem tudom még, meddig húzom. Jövőre leszek 33 éves és ha nem jön össze addig semmi, akkor szeretnék méltósággal búcsúzni az élettől. A társadalmat nem érdekli, ha "későn érő" vagy. A nőket sem. Nincs értelme egy érzelmileg sivár életet fenntartani.



tegnapelőtt 09:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19 lepontozva de miért?

Ha normalizálod a körülményeid és mindenképpen szeretni akarsz valakit gondoskodni akkor az örökbe fogadás reális. Vagy kezdetnek egy kutya örökbe fogadása.


Mondom ezt úgy hogy full ronda pasi vagyok és jelentős összegért járok prostizni egyáltalán nem jelentős fizuból mert máshogy nem kaphatok ölelést sem,jó az mondjuk más hogy nem csak ölelést kapok de érted a lényeget.


Az örökbe fogadás mellett természetesen aktív lehetsz társkeresőkön különféle csoportokban.

Ha ronda vagy mint én nos akkor nagyon leszűkült a lehetőségek tára de attól még az örökbe fogadás opció ha leleményes gondoskodó ember vagy bár nem tudom egyedül álló férfinak van-e lehetősége. A közösségi kapcsolatokat is keresheted viszont hozzám hasonló ként nem annyira sikeres bár én nem csak ronda vagyok de nem az a társasági ember félénk gátlásos stb.

Ettől függetlenül valóban segítő szándék motivált.

tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nincsen esetleg valamilyen tematikus klub, a lakhelyedhez közel, ahová tudnál csatlakozni? Felénk van könyvklub, amatőr csillagász klub, meg idősek klubja, de az itt most nem releváns. Ezeket azért írtam, mert hátha feléd is van valami ilyesmi, amihez tudnál csatlakozni és hátha sikerül valakit ott megismerned.


Sajnos, ennél jobb ötletem nincsen, pedig nagyon átérzem a helyzeted, bár egy jó tízessel fiatalabb vagyok. Hihetetlenül nehéz mostanában párt találni, olyant pedig kiváltképp, akivel úgy igazán passzoltok, minden téren. Ezt a fajta hiányt meg semmi sem képes pótolni, legyen szó a legjobb barátodról, vagy hobbiról, elfoglaltságról.

Szóval tényleg megértelek. Ezért is kívánok neked sok erőt, kitartást és komolyan remélem, hogy hamarosan sikerül megtalálnod azt a valakit, akire vágysz.

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 lehet leszophatnád.
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!