Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktatok irigykedni a...

Nem szoktatok irigykedni a huszonévesekre, tekintve, hogy az élet kb abban a korszakban ténylegesen élet?

Figyelt kérdés

Nyári szünet, fiatal életerősség, kevesebb felelősség, jobb testalkat.


Aztán ennek vége és jön a pokol: trágya munka, számlák, felelősségek, elhízás, életkedvtelenség, pokol.


jún. 22. 16:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már huszonévesen is pokol volt.
jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én élvezem, hogy van egzisztenciám.
jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Melyik huszonévesnek van nyári szünete? Az egyetemistáknak max, már amelyik nem dolgozik nyáron.

Amúgy nem, az én életem nem sokat változott az elmúlt 10 évben, csak jobb lett maximum. Jobb munkám van, saját lakásom, nem utálom a munkámat, tudom fizetni amit kell és emelett jut szórakozásra és félrerakásra is, nem híztam el, vidám vagyok, most sincs rajtam szinte semmi felelősség, fizikai gondjaim sincsenek, habár nyári szünetem sincs nyilván, de járunk nyaralni, programokra, éljük az életet. Nem a számoktól függ a dolog. (Max attól, ami a bankszámládon van.😃)

jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#2 Kitörölheted, amikor azt látod, hogy egy csapat jókedvű, fiatal, gondtól mentes ember ücsörög a Balaton parton és élvezi az életet, míg te gürizel.
jún. 22. 16:29
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
Minek? Az élet egy idő után a mindennapok túléléséről szól...
jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam irigykedni rájuk! Az életörömük átragad rám! Örülök, ha látom őket.
jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyári szünet: 25 éves koromig tanultam, addig ezt kiélveztem.


Fiatal életerősség: hát, szerintem én majdnem 34 évesen életerősebb vagyok, mint bármely más mai tízen vagy huszonéves. Szerintem kevesen tudnának 10 km-t lefutni, mint én.



Testalkat: Jobban nézek ki most, mint mikor tízen vagy huszonéves voltam. Idén leszek 34 éves. 159 centihez vagyok 46-47 kg.


Munka: a munkámat szeretem.


Számomra sokkal jobb felnőttnek lenni, dolgozni. Így van saját pénzem, álmainat folyamatosan valósítom meg.

Két szakdolgozat, két nyelvvizsga, két fősuli után már elegem lett a tanulásból.


Elhízás: láttad te a mai tizen, huszonéveseket? Többségük akkora, hogy két etióp is elférne az árnyékukban.


Életkedv: teljesen boldog és harmonikus életem van.

jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Újrakezdhetnék mindent. Csak visszamennék az időben.


És mindent másképp csinálnék. M


Nézve a 20 éveseket irigy vagyok, hogy még bőven van idejük mindenre

jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"Kitörölheted, amikor azt látod, hogy egy csapat jókedvű, fiatal, gondtól mentes ember ücsörög a Balaton parton és élvezi az életet, míg te gürizel."


Lehet ez téged frusztrál, én pont lexarom 😅 Szabim nekem is van, és nem a Balatonon rohadok a lángos szagban, hanem Svájcba, amire a kis 20on éveseknek nincs pénze 😏

jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%

Csak visszaemlékszem, hogy akkoriban milyen jó bulik voltak. Koncertek, házibulik, reggelig ment a parti. Most meg 11-kor alig tudok ébren lenni.

Az elhízás ellen nagyon kell küzdenem. 40 felett, 3 szülés után nem könnyű, de nem is lehetetlen. Az tény, hogy sokkal többet kell dolgozni érte, mint pl 20 éve. De muszály, mert nem érezném jól magam a bőrömben. De erről nem a fiatalok tehetnek, hanem ez az élet rendje.

jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!