Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktatok irigykedni a...

Nem szoktatok irigykedni a huszonévesekre, tekintve, hogy az élet kb abban a korszakban ténylegesen élet?

Figyelt kérdés

Nyári szünet, fiatal életerősség, kevesebb felelősség, jobb testalkat.


Aztán ennek vége és jön a pokol: trágya munka, számlák, felelősségek, elhízás, életkedvtelenség, pokol.


jún. 22. 16:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy huszonéves is dolgozik, másképp nem lenne pénze semmire. Ha tanul akkor meg az veszi el az idejét
jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
14%
Én nem aggódom miatta mert a jövőben sem kell majd dolgoznom. 21/L
jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nekem pl most a 30-as éveimben minden szempontból sokkal jobb az életem mint huszonévesen.
jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért irigykedjek? Nagyon jók voltak a tini éveim is, a húszas éveim is, de a harmincas éveim is jók. És nem is szeretném feltétlenül ugyanazt csinálni, amit tíz meg húsz éve csináltam. Az akkor volt jó, most meg más jó. De igazából huszonévesen nagyon szerettem volna olyan helyekre eljutni, ahová most el tudok jutni.


"Aztán ennek vége és jön a pokol: trágya munka, számlák, felelősségek, elhízás, életkedvtelenség, pokol."


Nem tudom, miről beszélsz. A munkám nem trágya, vállalkozó vagyok, azt csinálom, amit szeretek. Számlák: nekem nem fáj, kifizetem, amit ki kell fizetni. Felelősségek? Azzal mi a baj? Nem vagyok már gyerek, hogy ne tudjak felelősséget vállalni azért, ami nekem fontos. Elhízás: nem törvényszerű, én például jobban nézek ki, mint a húszas éveimben. Az életkedvem meg köszi szépen, megvan.


Talán inkább te rontottál el valamit, ha 30 fölött ilyen kínszenvedés az életed.

jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a tizes és húszaséveim is maga volt a P.O.K.O.L!!!!! Mindig magányos voltam, senki se barátkozott velem, állandóan piszkálták, bántottak. Családi cirkuszok nonstop, haláleset, nárcisztikus szülő.. Gyűlöltem a gyerekkoromat. De igazából a jelenlegi életemet is gyűlölöm. Ez nem korfüggő.
jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező, ilyen kérdéseket ne tegyél fel itt... Tudhatnád, hogy itt Gyakorin mindenkinek tökéletes élete van, az alap a 3 diploma, 4 nyelvvizsga, luxuslakás, 3 sportkocsi, sokgyerekes család, milliós fizu, arany élet... 😄😄😃😆😂
jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem mindenki ugyanúgy éli meg azt az időszakot se. Tök sokan güriznek nyáron is, sokan fáradtak és a testalkata se mindenkinek huszonévesen a legjobb.
jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 30 évesen kezdődik az élet, addig a próbaverzió megy.
jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as éveim végén járok és most kezdek el élni igazán, eddig anyagilag, magánéletileg és kb. mindenhogy falhoz vert lófaß voltam, de ennek hálistennek vége. Kicsit furcsa is számomra, hogy már nem az állandó stresszről szól az életem.
jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nekem akkoriban rosszabb volt az életem mint pl most.

Elhízott, magányos, szüleinél élő, munkanélküli(álláskereső), önmagát utáló lelkibeteg csaj voltam.

24 évesen kezdett rendbejönni a magánéletem, lett párom, elvégeztem egy sulit, lett munkám, a 25 voltam mikor a vőlegényemmel összeköltöztünk, majd 6 hónapra rá megesküdtünk.

Jelenleg 38 éves vagyok, boldog házasságban élek 13. éve, szeretett munkahelyem van, hobbijaim,kiskutyáink, szabadok vagyunk, járunk szórakozni ha kedvünk van. ( Nem kell a 4 fal közt gubbasztanom állandóan mint mikor a szüleimmel éltem és nem mehettem sehova)

Összeszedtem magam lelkileg és évek küzdelme árán lefogytam, sokat sportolok is, milliószor jobban nézek ki mint 20 évesen, és jobban is érzem magam.:)

jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!